Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 30 Ocak Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler takımı, market oyunu sonrasında dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki takımın çok iddialı olduğu oyunda parkur yarışmacıları çok zorladı. 30 Ocak 2021 tarihli Survivor 16. bölümde çamura bulanan yarışmacılar, puzzle’ı çözerken çok sıkıntı çekti. Günün sonunda Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu kazanan kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 30.01.2021 23:49
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 01:22

Büyük bir heyecanla izlenen Survivor 2021’de bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. Survivor Ünlüler Gönüllüler 16. bölümde 1. dokunulmazlık oyununda yarışmacıları çok zorlayan bir parkur vardı. Türlü engellerden geçen yarışmacılar, çamurlu kısımdan sonra puzzle’ı çözmekte epey zorlandı. Çok keyifli karşılaşmalar sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte 30 Ocak Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununda kadınlar ve erkeklerde üçer yarışmacı belirlendi. Erkeklerde ve kadınlarda bayrak yarışını kazanan Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazandı.

SURVİVOR 2021’DE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin ilk dokunulmazlık oyunu büyü bir heyecana neden oldu. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için parkurda kıran kırana mücadele verdi. Çamur içinde geçen oyunda günün kazananı Ünlüler oldu. Oyunun başından sonuna kadar üstün olan Ünlüler, 10-6 skorla dokunulmazlığı kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftalık erzak paketi için Ünlüler ile Gönüllüler, market oyununda karşı karşıya geldi. Takım olarak oynanan oyunda 7 puanı toplayan ödülü kazandı. Parkurda bir yarışmacı atıcı olarak yer alırken dört arkadaşı ise platformun taşımında koordineli olarak çalıştı. Yarışmacıların sık sık düştüğü market oyununda Gönüllüler takımı daha başarılı idi. İlk üç market oyununu kazanan Ünlüler takımı, bu sefer kaybetti. Gönüllüler takımı ise son zamanlardaki başarısına market oyununu kazanarak devam etti. Gönüllüler takımı, market oyununu 7-5 skorla kazandı.  

Survivor’da yeni haftanın market oyununda kazanan takıma verilecek haftalık erzak paketinde kuru fasülye ve salça yer alıyordu.