Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 3 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. 3 Nisan 2021 tarihli Survivor 61. bölümde nehir üzerine kurulu parkurda suya girip çıkan yarışmacılar inanılmaz efor sarf etti. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım büyük avantaj elde etti. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 1. Dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2021 23:26
Değiştirme Tarihi: 03.04.2021 23:26
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 3 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de kıran kırana bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyunu, iki takım arasında büyük bir çekişmeye sahne oldu. 3 Nisan Cumartesi Survivor Türkiye’nin 61. bölümünde nehire kurulu parkurda yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım, ada konseyini rahat geçirmeyi garantiledi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor Türkiye dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde önemli bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Oyunda sakatlığı nedeniyle yer almayan Reşat’a karşılık Ünlüler takımında Sergen dışarıda bırakıldı. Market oyunu sonrasında Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununda karşılaştı. 1. dokunulmazlık oyunu, nehir üzerine kurulu parkurda oynandı. Yarışmacılar, parkurda altı kez suya atlayıp tüm engelleri aşmaya ve finalde üç başarılı halka atışı yapmaya çalıştı. Yarışmacıları çok zorlayan ve çok yoran parkurda rekabet çok yüksekti. Skordaki denge 5-5’e kadar devam etti. Sonrasında Gönüllüler takımı farkı açtı ve skoru 9-5’e getirdi. Son oyunda Berkay ile Doğan karşılaştı. Günün başarılı ismi Berkay, aldığı son sayı ile skoru 10-6 yaptı. Böylece Gönüllüler takımı, 1. Dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da market oyununda üç kişi çekici olurken bir kişi atıcı olarak görev yaptı. Oyunda her karşılaşma öncesinde alınacak sayılar değiştirildi. Atıcılar, dizili sayılar içinde istenilenleri aldıktan sonra atışlar için küçükten büyüğe dizmesi gerekiyordu. Bu önemli market oyununu 7-6 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu. Survivor 2021’in 13. haftası için oynanan market oyunu ödülü; patates, soğan, domates ve havuç olan erzak paketini kazandı.