Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 24 Ocak Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu?

Heyecan ve mücadele dolu yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam 12. bölüm ekrana geldi. 24 Ocak Pazar Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Survivor’ın en önemli oyununda dokunulmazlığı kazanmak isteyen iki takım da zor bir parkurda çok zor bir sınav verdi. İlk dokunulmazlığı kaybeden ve bir eleme adayı çıkaran Gönüllüler mi yoksa Ünlüler mi kazandı? Heyecanla beklenen bölümde en çok merak edilen ise Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde diskalifiye olduğunu açıkladığı yarışmacının kim olduğu idi. Peki, Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?
!

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 23:26
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 23:50

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında mücadele tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam, 24 Ocak Pazar günü Survivor Türkiye’de 12. bölüm ekrana geldi. Survivor son bölümde epey tartışmalı, gergin ortamda oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmış, son sayıda oyunu kaybeden Gönüllülerde eleme adayı Aleyna olmuştu. Survivor yeni bölümde oynanacak 2. dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele ekrana geldi. Yarışmacılar, parkurda sayıyı kazanmak ve eleme potasına girmemek için performanslarını zorladı. Sonrasında ekrana gelecek ada konseyinde sağlık sorunu nedeniyle yarışmaya veda eden bir isim açıklandı. Ve dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir eleme adayı çıktı. Peki, Survivor’da kim diskalifiye oldu? Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununda seçim yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. İki takımdan da üç erkek üç kadın yarışmacının seçildiği avantaj oyununda kazananı final atışları belirledi. Erkeklerde Gönüllüler, kadınlarda Ünlüler kazanınca final atışlarını yapacak yarışmacılar seçildi. Bu final atışlarına Ünlülerden Merve, Gönüllülerde Poyraz çıktı. Dört başarılı atışı ilk önce yapan Merve, avantajı Ünlülere getirdi.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de bu akşam Ünüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda parkuru tamamen denize kurulu idi. Türlü engelleri aşacak yarışmacıları finalde ise zorlu atışlar bekliyordu. Oyunda sayıyı kazanması için yarışmacıların Amerikan futbolu topu 4 başarılı atış yapması gerekiyordu. Oyuna çok iyi başlayan Ünlüler skoru 5-0 yaptı. Gönüllülerin ilk sayısını Hanzade aldı ve skoru 5-1 yaptı. Sonrasındaki üç sayıyı alan Ünlüler farkı açtı ve 8-1 yaptı.

GÖNÜLLÜLERDEN MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ!

Survivor'da bu akşam müthiş bir geri dönüş yaşandı. Ünlüler oyunun başında üstünlüğünü koydu ve oyunda skoru 8-1 yaptı. Fakat sonrasında Gönüllüler takımının üst üste aldığı sayılar ile fark kapanmaya başladı. Gönüllüler, tam dokuz karşılaşmayı kazandı. Böylece, 8-1 geriye düştüğü oyunda skoru 10-8 yapmayı başardı. Böylece Gönüllüler takımı, Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Kıran kırana geçecek dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takım için ada konseyinde ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında takım içi oylamaya geçildi. Dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları sırayla giderek potaya gidecek ismi yazdılar. Ada oylaması sonrasında Acun Ilıcalı, oyları tek tek açarak ismi yazılan yarışmacıların isimlerini söyledi. Adı en çok yazılan İlayda, Ünlüler takımının gitme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE KİM DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor yeni bölümde günün en çok merak edilen konusu ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Final adaylarından biri olarak düşündüğü bir yarışmacının doktor Metin Kuş tarafından verilen rapora göre yarışmaya devam edemeyeceğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde acil durum konseyi toplanmış ve Acun Ilıcalı, yapılan kontroller sonrasında Cemal Hünal’ın zorunlu vedasını açıklamıştı. Bu akşam ise diskalifiye olduğu açıklanan isim Meryem oldu. Survivor Meryem, geçen sezon sağ dizini sakatlamış ve devamında erken veda etmek zorunda kaldı. Bu sene ise sol dizinin sakatlayan ve ameliyat olmak zorunda kalan Meryem, Survivor 2021'de erken veda etti.

Haber ile ilgili metin girin!.