Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. 10 Nisan Survivor 66. bölümde 14. haftanın 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, market oyunu sonrasında çıktıkları dokunulmazlık oyununda kora kor bir mücadele ortaya koydu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte Survivor Türkiye dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 10.04.2021 23:26
Değiştirme Tarihi: 10.04.2021 23:26
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı kazanan takım

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam 1. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’ın 10 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelen yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlık mücadelesi verdi. 66. bölümde oynanan oyunda müthiş bir mücadele yaşandı. Çok çekişmeli geçen mücadelede kazanan takım, dokunulmazlığı kazanarak ada konseyini rahat geçirmeyi haketti. İşte Survivor Türkiye dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyununda seçim yapacak takımı belirmek için avantaj oyunu oynandı. Oyunda Ünlüler takımında İsmail – Melis ikilisine karşılık Gönüllüler takımı Steven - Ayşe ikilisi çıktı. Bayrak yarışında atıcılar İsmail ile Ayşe idi. Kıyasıya mücadelede avantajı kazanan takım, Gönüllüler takımı oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele vardı. Parkurda denge tahtası, havuz gibi birçok engel vardı. Bu engelleri tek tek aşan yarışmacılar, finalde artı şeklindeki semboller ile dört totemi devirmeleri gerekiyordu. Oyunda iyi başlayan Gönüllüler oldu. Fakat geriden gelen Ünlüler takımı, rakibi ile arasındaki farkı açtı. Ve epey uzun süre 3 farklı skoru korudu. Günün sonunda mücadeleyi 10-5 skorla kazanan Ünlüler takımı, dokunulmazlığı kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de 14. Haftanın market oyununu 7-4 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Bu hafta erzak paketinde kuru fasulye, salça ve soğan yer alıyordu.