Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 10 Nisan Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında bu akşam dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor Türkiye’de rekabet ve mücadele dolu 14. Haftası ödül oyunu ile başlamıştı. Bu akşam, 10 Nisan Cumartesi günü ilk olarak market oyunu oynandı. Devamında ise en önemli oyunu dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, kazanmak için parkurda kıran kırana bir mücadele verdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde eleme adayı çıkardı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? İşte yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2021 00:42
Değiştirme Tarihi: 11.04.2021 01:17

İlgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de yarışmacıların mücadelesi nefes kesen karşılaşmalar ile devam ediyor. Survivor Türkiye’de son elenen isim Ünlüler takımından Doğan Keser oldu. Survivor’ın bu akşam ekrana gelen 66. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler ilk olarak market oyununda karşı karşıya geldi. Sonrasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Takımlar, dokunulmazlığı kazanmak için parkurda çok çekişmeli bir mücadele verdi. Sonrasında kaybeden takımın belirleyeceği eleme adayı şimdiden merak ediliyordu. 10 Nisan Cumartesi Survivor yeni bölümde İsmail, Batuhan ve Poyraz arasındaki tartışma da merak edilen konular arasında yer alıyordu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2021 yeni bölüme dair merak edilenler…

MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, 14. haftanın erzak paketini kazanmak için market oyununa çıktı. Takım olarak oynanan market oyununda Survivor'ın klasik oyunlarından salıncak oyunu oynandı. Yarışmacılar, çok büyük topları sallanırken karşılarında üç büyük sepete başarılı şekilde atmaları gerekiyordu. Atıcı olan kişiye bir kişi salıncağı sallamada bir kişi de topları vermesinde yardımcı oldu. Kıran kırana geçen mücadelede 7-4 skorla market oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam 14. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Oyun öncesinde avantaj oyununda İsmail - Melis ve Steven - Ayşe ikilileri karşılaştı. Bayrak yarışında mücadeleyi kazanan Gönüllüler, dokunulmazlık oyununda seçim avantajını elde etti. Poyraz, sakatlığı nedeniyle oyunda oynayamadı. Ünlüler takımında dışarıda bırakılan isim ise Sergen oldu. Çeyrek finale kalma hayali yaşayan yarışmacılar, son sekiz arasına girmek için dokunulmazlık oyununu kazanmaya çalıştı. Parkurda tüm güçleriyle yarışacak isimlerin mücadelesi nefes kesen karşılaşmalar ortaya çıkardı. Oyun sırasında iki takım arasında tansiyonun yükseldiği anlar oldu. İsmail, Batuhan ve Poyraz arasındaki atışmalar dokunulmazlık oyununda da devam etti. Günün başarılı takımı ünlüler idi. Oyunun başında açtıkları farkı sonuna kadar koruyan Ünlüler takımı, 10-5 skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. İlk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Halk oylaması sonrasında takım içi oylamasına geçildi. İsmi yazılanlar Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, Dora, Hanzade idi. Ve adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, bu haftanın ilk gitme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA EN SON KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de geçen hafta Gönüllüler takımı, iki dokunulmazlık oyununu da kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında erkek – kadın yarışmacı eşitliğinin bozulmaması için sadece erkek yarışmacıların isimleri yazıldı. Eleme potasına giren isimler; İsmail, Doğan, Batuhan, Sergen oldu. SMS birincisi Batuhan olunca adaylığı düştü. Yerine otomatikman Çağrı girdi. Bu dört arasında SMS sıralamasına göre arkadaşlarından daha az oy alarak adaya veda eden isim Doğan Keser oldu.

13. HAFTA ÜNLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI

1. Batuhan

2. İsmail

3. Merve

4. Çağrı

5. Sergen

6. Doğan

7. İlayda

8. Melis