Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, erzağı kim aldı? 20 Şubat Survivor 2021'de haftanın ilk eleme adayı

Survivor Türkiye’de 7. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Survivor 2021’de adaya son olarak Ünlüler takımından Hayrettin veda etmişti. Bu akşam, Survivor’ın 31. bölümü ekrana geldi. Ünlüler ile Gönüllüler takımı, ellerinde koçbaşı engelleri yıkarak market oyununu kazanmaya çalıştı. Açlığın iyice zorladığı yarışmacılar, erzak paketini kazanmak için parkurda çok uyumlu şekilde çalıştılar. Devamında zorlu dokunulmazlık oyunu parkuruna çıkıldı ve ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı belirlenecek. Peki, 20 Şubat Survivor’da ödül oyununu kim kazanacak? Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayı kim olacak? İşte Survivor yeni bölüme dair merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 20.02.2021 23:41
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 00:41

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki kıyasıya mücadele devam ediyor. Heyecan ve mücadelenin birleştiği Survivor Türkiye’de bu akşam takımlar ilk olarak haftalık erzak paketi için karşı karşıya geldi. 20 Şubat Cumartesi Survivor 31. bölümde market oyununda dört kişilik ekipler, ellerinde koçbaşı parkuru yıka yıka engelleri açtı ve oyunu kazanmak için tam bir uyum içinde koştular. Devamında ise Survivor 7. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Eleme adayı çıkarmak istemeyen Ünlüler ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için kıran kırana mücadele etti. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takımdan çıkacak eleme adayı ise tam bir merak konusu…

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftalık erzak paketini kazanmak isteyen takımlar, market oyununu çıktı. Açlığın gittikçe yarışmacıları daha da zorladığı Survivor Ünlüler Gönüllüler’de market oyunu çok daha önemli hale geldi. Takım olarak oynanan market oyununda verilecek erzak paketi oyun öncesinde açıklandı. Bu akşam market oyunu ödülü ise domates, patates, havuç, nohut, sıvıyağ idi. Takımlar, dörder kişilik ekip oluşturacak ve ellerinde koçbaşı ile parkurda engelleri yıkarak sayıyı almaya çalıştı. Zorlu mücadelede galip gelen 7'ye 5 skorla kazanan Gönüllüler takımı kamplarına erzak paketini götürmeyi haketti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de takımlar için en önemli oyun, dokunulmazlık oyunu. Ünlüler ile Gönüllüler takımı yarışmacıları, dokunulmazlık oyununu kazanarak eleme potasına bir arkadaşlarını göndermek istemiyordu. Bu akşam, Survivor yeni bölümde deniz üzerine kurulu parkurda yarışmacılar, dokunulmazlık oyununu tüm güçleri ile mücadele edecek ve ortaya birbirinden müthiş karşılaşmalar ortaya çıktı. Oyun öncesinde avantaj oyununda Ünlüler takımı, kadınlar ve erkeklerde kazandığı için seçim avantajını elde etti.

Avantaj oyunu devamında seçimler yapıldıktan sonra yarışmacılar, dokunulmazlık mücadelesine girişti. Deniz üstüne kurulu parkurda birçok engeli aşan yarışmacılar, üç başarılı halka atışı yapmaları gerekiyordu. Oyundaki mücadele skora da yansıdı ve dokunulmazlık oyunu iki takım arasında gitti geldi. Kazananı ise bayrak yarışı belirledi. Nefes nefese geçen mücadele sonunda skor 9-9 olunca bayrak yarışına geçildi. Bayrak yarışına Ünlülerden Merve – Sergen, Gönüllülerden Steven – Aleyna ikilisi çıktı. Finalde beş başarılı atışı yapan yarışmacı, dokunulmazlığı takımına getirecekti, Nefesler tutuldu ve gözler bayrak yarışına çevirildi. Bayrak yarışında atıcılar Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Steven idi. Atışa ilk gelen Merve oldu. Fakat son atışı rakibinden önce atan Steven, saniye farkıyla sayıyı ve dokunulmazlığı takımına getirdi. Survivor'da dokunulmazlık oyununu 10-9 skorla Gönüllüler takımı kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam, Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Zorlu parkurda mücadeleyi kaybeden Ünlüler takımı için ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Oylama sonucunda ismi yazılan yarışmacılar; Sergen, Öykü, Çağrı, İlayda ve Yiğit idi. Bu isimler arasında adı en çok yazılan kişi ise Yiğit, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.