Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu

Heyecan ve mücadele dolu yarışma Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki rekabet devam ediyor. Bu akşam Survivor 21. Bölümde iki takım ilk olarak ödül oyununda karşı karşıya geldi. Sonrasında ise haftanın ilk dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu, kıran kırana oynanan oyun sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. 6 Şubat Cumartesi akşamı dokunulmazlığı kaybeden takım için toplanacak ada konseyinde bir gitme adayı belirlendi. Heyecanla beklenen Survivor yeni bölümde ödül oyununu ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 07.02.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 07.02.2021 00:20
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? 6 Şubat Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam heyecan dolu oyunlar oynandı. Survivor’ın 6 Şubat 2021 tarihli yeni bölümünde takımlar, ödül oyunu ve ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Son günlerin formda takımı Ünlüler, ödüle ve oyun kazanmaya aç Gönüllüler karşılaştı. Dokunulmazlığı kazanmak ve ada konseyinde eleme adayı çıkarmak istemeyen iki takımın mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım ile haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı kim oldu? 5. hafta Survivor dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi detayları…

MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar market oyununa çıktı. Su üzerinde oynanan market oyunu ödülü ise yeşil mercimek ile patates idi. Erzağın çok önemli olduğu oyunda Gönüllüler farkını ortaya koydu. Son oyunları kaybeden Gönüllüler takımı, Ünlüler'i 7-3 yenerek market oyununu kazandı. Gönüllüler takımına yeni katılan Aleyna Çalışkan, final sayısını alarak takımına erzağı kazandırmış oldu. Oyuna damga vuran olay ise İsmail ile Batuhan'ın ilk çıktıklarında alabora olması idi. Bundan dolayı rakipleri çok kolay bir sayı aldı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA AVANTAJ KİMİN OLDU?

Survivor 21. bölümde dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyununa çıktı. Oyunda takımlardan üçer kadın ve erkek yarışmacısı seçildi. Avantaj oyununda erkeklerde kazanan Gönüllüler oldu. Kadınlarda kazanan Ünlüler olunca final atışlarına gidildi. Ünlüler Melis'e karşı, Gönüllülerden Yunus Emre atıcı olarak seçildi. Rakibine göre daha hızlı bir şekilde atışları yapan Yunus Emre, takımna avantajı kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI?

Survivor’da yarışmanın en önemli oyunu, dokunulmazlık oyunu. Bu akşam, Survivor 2021’in beşinci haftasının ilk dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bu akşam dokunulmazlık oyununda parkurda atışlara önce gelen kişi, rakibine göre avantajlı olacak ve atışlarda iki seçenekten istediğini seçebildi. Sonra gelen ise seçilmeyen diğer alternatifi kullanmak zorunda kaldı. Bu avantaj ise dokunulmazlık oyununa ayrı bir heyecan getirdi. Yarışmacılar, her zamandakinden daha hızlı olup parkuru erken bitirmeye ve atışlara ilk gelen olmaya çalıştı. Dokunulmazlık oyununda bu avantajı çok iyi kullanan Gönüllüler takımı, 9-2 gibi farklı bir skora ulaştı. Sonrasında Ünlüler iki oyun alarak 9-4 yaptı. Son oyunda ise Ünlülerden Barış ile Gönüllülerden Poyraz parkura çıktı. Nefeslerin tutulduğu bu son oyunda Poyraz, kum torbası ile üç başarılı atışı yaptı ve skoru 10-4 yaptı. Böylece Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 21. bölümünün gündüz kısmında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi verdi. Bu mücadele sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım için ada konseyi toplandı. SMS oylamasının yapılmasının ardından ise ada oylaması ile dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından bir eleme adayı çıkarıldı. Ve böylece Survivor’da haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Bu akşam Ünlülerde yazılan isimler arasında en çok adı yazılan Doğan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.