Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Mart Survivor 2021 – Acun Medya ayak tenisi maçını kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam sezonun ikinci düellosu ekrana geldi. Survivor 2021 ile Acun Medya ekibi arasında ayak tenisi maçı oynandı. Steven, Berkan ve Barış’tan oluşan Survivor 2021 ekibi, Acun Medya’yı ayak tenisinde yenebildi mi? 6 Mart Cumartesi günü Survivor’ın 41. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir mücadele ekrana geldi. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde bir gitme adayı belirlemek zorunda kaldı. Peki, Survivor 2021 – Acun Medya ayak tenisi maçını kim kazandı? Survivor’da dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2021 23:03
Değiştirme Tarihi: 07.03.2021 00:37

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler Gönüllüler arasındaki mücadele tam gaz devam ediyor. Survivor Türkiye’de bu akşam, Survivor 2021 – Acun Medya arasındaki ayak tenisi maçı heyecanı yaşandı. Kazanan takımı tutan yarışmacılar, nefis bir ödülün sahibi oldu. Survivor’ın 6 Mart Cumartesi akşamı ekrana gelen 41. bölümünde ayak tenisi maçı sonrasında Ünlüler – Gönüllüler arasında 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. Yine kıran kırana mücadelenin yaşanacağı dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı belli olacak. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor 2021 – Acun Medya ayak tenisi maçını kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 2021 yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA AYAK TENİSİ MAÇINI KİM KAZANDI?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile ilgiyle takip edilen Survivor Türkiye’de bu akşam ayak tenisi düellosu ekrana geldi. Survivor 2021 – Acun Medya arasında oynanacak ayak tenisi maçı izleyenlere yine heyecan dolu anlar yaşattı. Survivor 2021 ekibinde Berkay, Steven ve Barış yer alırken Acun Medya ekibinde ise Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Oğulcan Engin yer aldı. Survivor 2021 takımını tutanlar Gönüllülerden Yunus Emre, Dora, Reşat ve Ünlüler takımından Melis, Çağrı, Batuhan ve Merve oldu. Acun Medya takımını tutanlar ise Ünlülerden Sergen, Öykü, İsmail, Gonca, İlayda, Doğan ve Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan, Hanzade, Öykü Uysal, Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu oldu. İki takım arasında nefes kesen bir maç ekrana geldi. Güzel hareketlerin seyir keyfi verdiği maçta 15-10, 15-10, 15-9 skorlarla setleri 3-0 kazanan Acun Medya, ayak tenisi maçını kazandı. Oyunda kazanan takımı tutan yarışmacılar, börek yeme şansını elde etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’in dokuzuncu haftasında ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Ünlüler ile Gönüllüler, eleme potasına bir arkadaşlarını göndermemek için parkurda tüm güçlerini ortaya koydu. Her şeylerini ortaya koyan yarışmacıların dokunulmazlık oyunundaki mücadelesi nefes kesti. Önce tırmanan yarışmacılar, sonrasında havuzu aşıp labirent engelini geçtikten sonra puzzle'ı çözmeye çalıştı. Engelleri aşan yarışmacılar, finalde hızlı atışlarla 10 labutu devirmeye uğraştı. Oyunda üstünlüğü ele geçiren Ünlüler, kritik oyunda rakibine karşı beş sayılık fark açtı.  Skor 9-4 iken Aleyna Kalaycıoğlu ve Gonca'nın son atışları için kamera kayıtlarına bakıldı. Ve görüntüye göre kazanan Gonca olunca 1. dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-4 skorla kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda iki eleme adayı birden çıktı. Poyraz'ın sakatlığı nedeniyle oylamada yer almadığı ada konseyinde ismi yazılan Öykü Uysal ve Hanzade oldu. Her iki isim de beşer kez yazılmasıyla birlikte Hanzade ve Öykü Uysal, eleme adayı oldu.