Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Mart 2021 Survivor 1. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’in dokuzuncu haftasında 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. İki takım arasında dokunulmazlık oyununda çekişmeli bir mücadele yaşandı. Eleme potasına girmek istemeyen yarışmacıların oyundaki performansı nefes kesti. Peki, 6 Mart 2021 Survivor’da dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? İşte Survivor 1. dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2021 23:08
Değiştirme Tarihi: 06.03.2021 23:08
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Mart 2021 Survivor 1. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam 1. Dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. 6 Mart Cumartesi günü Survivor 41. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık mücadelesi verdi. Yarışmacılar, rahat bir ada konseyi geçirmek, eleme potasına girmemek için parkurda kıran kırana kapıştı. Günün sonunda Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım rahat bir nefes aldı ve avantajı elde etti. Peki, bu akşam Survivor’da 1. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de 1. Dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar, avantaj oyununa çıktı. İki takım da ikişer erkek, birer kadın yarışmacı çıkardı. Ünlüler: Batuhan, İsmail, Merve iken Gönüllüler: Steven, Yunus Emre, Ayşe ile çıktı. Atışlarda ise Batuhan ve Steven’ın mücadelesi nefes kesti. Müthiş mücadelede avantajı kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Yeniden düzenlenen parkurda yarışmacılar, kuleye tırmandı, havuzu geçti, sonrasında labirenti aştıktan sonra finale geldi. Burada puzzle’ı tamamlayan yarışmacılar, masanın üzerine dizili 10 labutu rakibinden önce devirmeye çalıştı. Yarışmacılar, müthiş bir mücadele ortaya koydu. Fakat Ünlüler takımı, oyunun başında rakibine skorda beş fark açtı. Ve oyunun sonuna kadar bunu korudu. Skor 9-4 iken nefesler tutuldu. Aleyna Kalaycıoğlu ile Gonca'nın atış sırasında aynı anda son labutu devirmesiyle kamera kayıtlarına bakıldı. Çıkan sonuca göre Gonca, oyunu kazandı ve 10-4 skorla Ünlüler takımı dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

SURVİVOR 2021 – ACUN MEDYA AYAK TENİSİ MAÇINI KİM KAZANDI?

Ayak tenisi maçında Survivor 2021 takımını Barış Özbek, Steven Salam ve Berkay Yuvakuran oluşturuyordu. Acun Medya takımında ise Acun Ilıcalı, İrem Kanan ve Oğulcan Engin yer alıyordu. Oyunda Acun Medya, birlikte oynamanın ve oyundaki tecrübesi ile rakibine set şansı vermedi. Kıyasıya geçen mücadele sonunda Acun Medya 15-10, 15-10, 15-9 şeklinde setleri alarak 3-0 yaptı ve ayak tenisi maçını kazandı. Survivor 2021 – Acun Medya ayak tenisi maçını kazanan takımı tutan yarışmacılar, nefis bir börek yeme şansına sahip oldu.