Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Haziran Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlığı kazanan

Survivor’da bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Survivor 2021’in 6 Haziran Pazar bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu yine kıran kırana mücadeleler içinde geçti. Atışların yarışmacılar çok zorladığı rakipleri tek tek eleyen isim, dokunulmazlığı kazandı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 2. bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 06.06.2021 23:17
Değiştirme Tarihi: 07.06.2021 00:20

Heyecan ve mücadele dolu yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ikincisi oynandı. Bireysel dokunulmazlığın ikincisinde yarışmacılar, ortaya nefes kesen karşılaşmalar çıkardı. Kırmızı takım, Mavi takıma parkurda üstünlük sağladı ve dört yarışmacı da yarı finale kaldı. Günün sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. 6 Haziran Survivor 2021 bireysel dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA 2. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam 2. bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunda sıralama turunu birinci sırada Aleyna Kalaycıoğlu tamamladı. Sıralama turu sonrasında Aleyna - Dora, Batuhan - Steven, Berkay - Poyraz, Ayşe – İsmail eşleşmesi ortaya çıktı. Üç olanın kazanacağı ilk turda Aleyna, Berkay, Batuhan ve İsmail oldu. Böylece yarı finale kalan yarışmacıların hepsi Kırmızı takımdan oldu.

Yarı final turunda Aleyna – İsmail, Berkay – Batuhan eşleşmesi ortaya çıktı. Bu turda Aleyna, İsmail 3-1, Berkay ise Batuhan’ı 3-2 yenerek finale kaldılar. Finalde bu ikili arasındaki kıyasıya mücadeleyi 5-2 skorla kazanan Berkay oldu. Böylece Berkay, Survivor’da dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

İLK DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN VE İLK ELEME ADAYI

Survivor 2021’de ilk bireysel dokunulmazlık oyunu Cumartesi akşamı oynandı. Bu oyunda rakiplerini tek tek eleyerek dokunulmazlığı kazanan Poyraz oldu. Dokunulmazlık oyunu sonrasında toplanan ada konseyinde Poyraz, eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nu söyledi.