Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 5 Haziran Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan

Survivor’da bu akşam ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Survivor 2021’de yeni dönem başladı ve yarışmacılar, sezonun ilk bireysel dokunulmazlığı için parkura çıktılar. 5 Haziran Survivor 111. bölümde nefes kesen karşılaşmalar sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan belli oldu. Peki, Survivor’da ilk dokunulmazlığı kim kazandı? İşte dokunulmazlık oyununa dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2021 23:25
Değiştirme Tarihi: 06.06.2021 00:00

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de yeni dönem başladı ve yarışmacılar, bireysel dokunulmazlığın ilkinde karşı karşıya geldi. Survivor Türkiye’nin 5 Haziran Cumartesi bölümünde sezonun ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Sıralama sonrasında yapılan eşleşmeler ile dokunulmazlık oyununda müthiş mücadeleler ortaya çıktı. Günün sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. İşte Survivor 11. bölümde dokunulmazlığı kazanan isim…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA SIRALAMA NASIL OLUŞTU?

Survivor 2021’de yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyunu ilk turunda sıralama için zamana yarıştı. Tek tek çıkılan parkurda parkuru en kısa zamanda tamamlayan Berkay olurken Poyraz son sırada kaldı. Zamana göre sıralama şöyle; Berkay, İsmail, Batuhan, Steven, Aleyna, Ayşe, Dora, Poyraz.

SURVİVOR’DA BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyununda sıralama turu sonrasında eşleşmeler ortaya çıktı. İlk turda Berkay – Poyraz, İsmail – Ayşe, Batuhan – Dora, Steven – Aleyna karşı karşıya geldi. Üç olanın kazanacağı ilk turda inanılmaz bir mücadele yaşandı. Yarı finale kalan isimler; Poyraz, Batuhan, Steven ve İsmail oldu.

Dokunulmazlık oyunu yarı finalinde Batuhan – Steven ve İsmail – Poyraz eşleşti. Bu turda Batuhan, Steven’ı, Poyraz İsmail’i 3-0 yenerek finale çıktı.

Finalde karşılaşan Batuhan ile Poyraz arasında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi ortaya çıktı. Finalde dokunulmazlığı Batuhan’ı 5-0 ile geçen Poyraz oldu.