Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 30 Ocak Survivor 2021’de ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021’de 4. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Ekranların vazgeçilmez yarışması Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler, çamur deryasında dokunulmazlık mücadelesi verdi. Sena, Sancakay ve Bahar’ın adaya veda etmesine neden olan dokunulmazlık oyunu sonrasında bir kişi oylama ile eleme potasına girdi. 30 Ocak 2021 tarihli Survivor 16. bölümde yarışmacılar, baştan aşağıya çamura bulanacağı parkurda ayakta kalmaya ve dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Detaylar haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 00:44
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 01:22

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor’da bu akşam yarışmacıları zor bir parkur bekliyordu. 30 Ocak Cumartesi Survivor 16. bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, 1. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki takımın yarışmacıları, çamur içinde sürünerek geçecekleri parkurda dokunulmazlığı kazanmak için güçlerini ortaya koydu. Dokunulmazlığı kaybeden takımın ada konseyinde çıkaracağı 1. eleme adayının kim olacağı da merakla bekleniyordu. Bu akşam Survivor’da kim kazandı? Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Merak edilen soruların cevapları ile birlikte heyecan ve mücadele dolu dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

MARKET OYUNU VE ERZAK PAKETİ

Survivor 2021 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler takımı, günün ilk karşılaşması olan market oyununda karşı karşıya geldi. Bu haftanın erzak paketinde kur fasülye ve salça yer alıyor. Takım olarak oynanacak oyunda kordinasyon çok önemli oldu. Yedi olan takımın kazanacağı market oyununda bir yarışmacı atıcı olarak üstten giderken dört yarışmacı ise aşağıdan arkadaşlarının taşıdığı platformda yürümeye çalıştı. Baştan sona çok heyecanlı geçen oyunda kazanan takım Gönüllüler oldu. Böylece Gönüllüler takımı, ilk defa market oyununu kazanmış oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’ın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyunu, takımlar arasında müthiş karşılaşmalara neden oluyor. Bu akşam, 1. dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, birçok zorlu engelden ve çamur içinde sürünerek finalde atışlarla takımına puan kazandırmaya çalıştı. Oyuna iyi başlayan takım Ünlüler oldu. Fakat bu farkı uzun süre koruyamadı. Gönüllüler takımı geriden gelerek dokunulmazlık oyununda rakibini yakalamayı başardı. Ama Ünlüler aynı şekilde üstünlüğü ele geçirdi ve üst üste aldığı sayılar ile oyunu kazandı. Survivor'de Ünlüler 10-6 skorla 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’in 16. bölümünde gündüz takımlar arasında kıran kırana geçecek dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ilk olarak SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında Gönüllülerde yapılan ada oylaması ile haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Adı en çok yazılan Duygu, Survivor 1. eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’de geçtiğimiz hafta Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı birer kez dokunulmazlığı kazanmıştı. Bu yüzden iki takım da ada konseylerinde birer tane eleme adayı çıkardılar. Gönüllülerden Aleyna, Ünlülerden Dilara’nın yanına Salı SMS birincileri Poyraz ve İsmail tarafından Duygu ve Bahar eklendi. Cumartesi ve Pazar günleri yapılan halk oylamasına göre rakiplerine göre daha az SMS oyu alan Bahar Seviş, Survivor 2021’e veda etti.