Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Mayıs Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. 29 Mayıs Survivor 105. bölümde son sekize kalacak ismi belirleyecek dokunulmazlığın ilk ayağı ekrana geldi. Kıran kırana mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2021 23:25
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 00:08

Survivor 2021’de final mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. Finale kalmak isteyen Mavi takım ile Kırmızı takım arasında müthiş bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Atıcılar ile kaleyi koruyan isimler, dokunulmazlık oyununun kaderini belirledi. 29 Mayıs Survivor 2021'de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım, bayrak yarışı ile belirlendi. Survivor 105. bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor’da avantaj oyunu için Kırmızı takımdan Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Ayşe ile Steven çıktı. Finalde kaleyi koruyan isimler ise İsmail ile Poyraz idi. Bayrak yarışında dört halka atışını önce yapan Steven, takımına seçim avantajını kazandırdı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunda karşılaştı. Denizde başlayan parkurda tüm engeller geçildikten sonra finalde halk atışları yapılacaktı. Fakat bu sefer, rakiplerine atış yaptırmamak için defans yapan isimler yer alıyordu. Mekanizma ile rakibine karşı halka atışını önlemeye çalışması oyuna ayrı bir heyecan getirdi.

Dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele vardı. Finalde sayıyı kazanması atıcıya ve kaleciye bağlıydı. Mavi takım, 2-0 öne geçti fakat Kırmızı takım hemen beraberliği sağladı. Sonrasında iki takım, karşılıklı sayılar almaya başladı. Oyunun ortasına kadar beraberlik vardı. 5-5’ten sonra ise Kırmızı takım, üst üste aldığı sayılar ile aradaki farkı üçe çıkardı.

Güne damga vuran isim ise Mavi takımdan Ayşe idi. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan karşısında çıktığı tüm oyunları aldı. Mavi takım, 9-6 geride kaldığı dokunulmazlık oyununu, bayrak yarışına götürmeyi başardı.

Bayrak yarışında Mavi takım Ayşe ve Steven, Kırmızı takım Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu ile çıktı. Atıcılar Ayşe ve Batuhan, engelleyiciler ise Dora ile Berkay idi. Finale birlikte gelen iki takımda sonucu atışlar belirledi. Beş atışı ilk önce yapan Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyununu 10-9 skorla kazandı.