Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlık ve ödül oyununu kazanan takım!

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de müthiş geçen birleşme partisi sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, yeni bir dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 29 Mart Pazartesi Survivor 58. bölümde kazanan takım hem ödülü hem de dokunulmazlığı kazandı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da ödül neydi? İşte 1. Dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 29.03.2021 23:33
Değiştirme Tarihi: 29.03.2021 23:33
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 29 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlık ve ödül oyununu kazanan takım!

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021, her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. Survivor Türkiye’de bu akşam Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, 1. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan aynı zamanda güzel bir ödül de kazanmış oldu. Birleşme partisi sonrasında dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 29 Mart Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyunu ödülü neydi?

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan takım tandır, kuru fasulye, pilav, yoğurt yiyecek. Ayrıca, kazanan takımın yarışmacıları, bu yemeklerin yapıldığı Arçelik Gurme Şef makinesi hediye edilecek.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Avantaj oyununa Ünlülerden Batuhan ve Merve, Gönüllülerden Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu parkura çıktı. Bu ikililer arasında mücadeleyi kazanan Ünlüler, dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazandı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefesleri kesti. İki takım da ilk dokunulmazlığı kazanmak ve konseyi rahat geçirmek için mücadele etti. Oyuna ilk başlayan Ünlüler oldu fakat Gönüllüler kısa zamanda farkı kapatıp rakiplerini yakaladı. Oyunda üstünlük bir Ünlüler takımına bir Gönüllüler takımına geçti. Başa baş geçen mücadelede skor 8-8 olunca iki takım da en iyilerini seçti. Ünlüler takımından Batuhan ile Merve, Gönüllüler takımından Berkay ile Aleyna Kalaycıoğlu parkura çıktı. Bu kritik oyunda takımlar birer oyun kazanınca skor 9-9 oldu ve bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında ise nefesler tutuldu. Atışlarda Melis ile Dora arasında inanılmaz bir mücadele geçti. Son saniyede Melis’in atışları ile dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu ve ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR’DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de özel Anlat Bakalım oyunu, eski yarışmacılar ile yeni yarışmacılar arasında oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı Survivor 2021 takımını oluşturdu. Survivor 2020 takımını ise eski yarışmacılardan oluşuyordu. Gülme krizine sokan, kahkahalar içinde geçen Anlat Bakalım oyununda 7-0 kazanan Survivor 2021 yarışmacıları, oyun sonrasında çekilen selfie’yi Instagram hesabından paylaşabilecek.

ÖZEL ANLAT BAKALIM OYUNU KONUKLARI KİMLERDİ?

Survivor 2021 birleşme partisi için Dominik’e giden eski yarışmacılar, Survivor 2020 takımını oluşturuyordu. Bu yarışmacılar; Cemal Can Canseven, Mert Öcal, Evrim Keklik, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Sema Aydemir, Sercan Yıldırım, Ardahan Uzkanbaş idi.