Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 25 Nisan Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyunu hangi takım kazandı?

Survivor’da ikinci dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlığın ikinci ayağı için karşı karşıya geldi. 25 Nisan Pazar günü Survivor’da dokunulmazlık oyununda aynı yere yapılan atışlar oyuna farklı bir heyecan getirdi. Günün sonunda müthiş mücadeleyi kazanan takım, konseye dokunulmazlık olarak çıkacak. Peki, bu Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 22:52
Değiştirme Tarihi: 25.04.2021 23:45

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 77. bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Dora ile İsmail arasındaki gerginlik, İlayda’nın attığı halkanın Aleyna’nın yüzüne gelmesi dokunulmazlık oyununda öne çıkan anlardı. 25 Nisan Pazar Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Oyun kaç kaç bitti? İşte Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde avantaj oyununa Ünlülerden İsmail ve Melis, Gönüllülerden Steven ve Ayşe çıktı. Atıcılar ise İsmail ve Ayşe idi. Bayrak yarışında önde gelen İsmail, atışlara önce başladı. İki halka atışı ve bir basket atışını Ayşe’den önce yapan İsmail, seçim avantajını Ünlüler takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Çeyrek final öncesinde her hafta önemi daha da artan dokunulmazlık oyunları müthiş mücadelelere sahne oluyor. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, parkurdaki tüm engelleri aştıktan sonra finalde önce bir puzzle’ı çözmesi gerekiyordu. Sonrasında aynı noktaya iki halka atışı ve bir basket atışı yapılması lazımdı. Oyuna Gönüllüler takımı müthiş başladı ve rakibine karşı 7-2 üstünlüğü yakaladı. Oyunda İlayda’nın attığı halka, Aleyna Kalaycıoğlu’nun yüzüne çarptı. Oyuna devam eden Aleyna, sayıyı kazandı. Sonrasında Doktor Metin Kuş, Aleyna’nın kafasını sararak oyuna devam etmesine izin verdi.

Skor 7-2 iken Ünlülerden mükemmel bir geri dönüş geldi. Beş karşılaşmanın hepsini kazanıp skorda dengeyi sağladı. Skor 7-7 olduktan sonra Gönüllüler takımı, üç karşılaşmadan galip çıktı. Böylece 10-7 skorla 2. dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu.