Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 24 Ocak Survivor 2022’de 3. dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor’da 3. dokunulmazlığı kazanan takım bu akşam belli oldu. Survivor 2022’nin 24 Ocak Pazartesi bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Birer dokunulmazlık kazanan iki takımın mücadelesi nefes kesti. Kritik dokunulmazlık oyunu, müthiş karşılaşmalar, sert tartışmalara sahne oldu. Peki, bu akşam Survivor’da 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2022 22:51
Değiştirme Tarihi: 24.01.2022 23:39

Heyecan dolu yarışma Survivor All Star 2022’de kıyasıya mücadele devam ediyor. Survivor’ın 24 Ocak 2022 tarihli bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, 3. dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Nefes kesen karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda Hikmet’in parkuru terketmesi, Batuhan ile Berkan arasındaki tartışma damgasını vurdu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte Survivor 2022 dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor All Star’da Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, üçüncü dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Deniz parkurunda kıyasıya mücadeleler yaşandı. Nefes kesen karşılaşmaların izlendiği oyunda Hikmet, parkurda rakibinin önde başladığını söyleyerek itiraz etti. Fakat itirazı kabul edilmedi. Bunun üzerine Hikmet, oyun alanını terk etti. Sonrasında Berkan ile Batuhan arasındaki sert tartışma, birbirlerini üzerine yürümeye döndü. Tartışmaların uzaması üzerine Murat Ceylan müdahale etti ve iki yarışmacıyı da uyardı.

Dokunulmazlık oyununda ilk turda kadın yarışmacıların mücadelesinde 8-5 kazanan Gönüllüler oldu. İkinci turda erkek yarışmacıların mücadelesini 8-6 kazanan Gönüllüler, iki oyunda da galip gelince dokunulmazlığın sahibi oldu.