Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 24 Ocak Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyununda müthiş geri dönüş!

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’in 24 Ocak 2021 tarihli 12. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşılaştılar. İki takım da çok önemli olan dokunulmazlığı kazanmak için yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Denize kurulu parkurda kıyasıya geçen mücadelede kazanan takım, dokunulmazlığı aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 22:08
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 23:05

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Akşam yapılacak ada konseyinde eleme adayı çıkarmak istemeyen Ünlüler ile Gönüllüler takım yarışmacıları, dokunulmazlık oyununda müthiş mücadele ortaya koydular. Performanslarını sonuna kadar zorlayan takımların rekabetinde dokunulmazlık oyununda kazanan takım belli oldu. İşte 24 Ocak Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununda iki takımdan üçer erkek ve kadın yarışmacı parkura çıktı. Erkeklerde Gönüllüler kazanırken kadınlarda Ünlüler kazandı. Beraberlik sonucunda final atışlarına Poyraz ile Merve yaptı. Rakibinden daha hızlı bir şekilde dört atış yapan Merve, Ünlüler takımına avantajı kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam inanılmaz bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Sezonun en farklı skoru ile sezonun en iyi geri dönüşü bu oyunda yaşandı. Avantajı kazanan Ünlüler, dokunulmazlık oyununa hızlı başladı ve skoru 8-1’e getirdiler.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fakat bu andan sonra Gönüllüler müthiş geri dönüş yaptı. Üst üste sayıları alan Gönüllüler, farkı yavaş yavaş kapattı. Ve ardı ardına aldığı sekiz sayı ile skoru 9-8 lehine çevirmeyi başardı. Son oyunda ise parkura iki yeni yarışmacı Sergen ile Baran çıktı. Nefeslerin tutulduğu bu karşılaşmada Baran, dört atışı Sergen’den önce yaparak Gönüllüler takımına dokunulmazlığı kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.