Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2022’de dokunulmazlığı kazanan takım kim oldu?

Survivor 2022’de dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam adeta nefes kesti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım gönüllüler takımı oldu ve ünlüler takımından Mert sürgün kampına gönderildi. Bu akşam heyecan dolu mücadelelerin ardından ise Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2022’de dokunulmazlığı kazanan takım kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2022 22:00
Değiştirme Tarihi: 23.01.2022 22:00
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2022’de dokunulmazlığı kazanan takım kim oldu?

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı sorusu merak konusu oldu. TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen zorlu yarışması Survivor 2022 All Star’da heyecan seviyesi yüksek mücadeleler sürmeye devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda bu akşam heyecan dolu anlar yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda oldukça hız gerektiren bir oyunda mücadele etti. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2022’de dokunulmazlığı kazanan takım kim oldu?

SURVİVOR’DA İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam izleyenleri ekran başına kilitleyen bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam zorlu bir parkurda eleme adayı olmamak ve takımlarından birini sürgün kampına göndermemek için mücadele etti.

Nefes kesen parkurda zorlu anlar ve tartışmalar yaşandı. Son ana kadar kafa kafaya giden mücadelenin ardından Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım 2-0'lık skorla ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Su kaydırağı ile başlayan ve yarışmacıların çapraz koşular ile parkuru tamamladığı oyunda çoğu zaman karışıklık yaşandı. Elif ile çarpışan Nisa’nın kıl payı düşmekten kurtulduğu anlar korkuttu. Oyunda su kaydırağı, havuz ve sonrasındaki engelleri aşan yarışmacılar, finalde beş tane seramiği kırması gerekiyordu.

Dokunulmazlık oyununda ilk turda kadın yarışmacılar parkura çıktı. Yedekler arasında gelen Nisa, çıktığı dört oyundan üçünü kazanarak güzel bir performans sergiledi. Kadın yarışmacılar arasındaki mücadeleyi 8-6 Gönüllüler takımı kazandı.

İkinci turda erkek yarışmacıların mücadelesi de nefes kesti. Müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda erkek yarışmacılarda 87- skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Böylece iki turu da kazanan Gönüllüler, dokunulmazlığın ve ödülün sahibi oldu.