Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2021'de ilk eleme adayı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de bu akşam market oyunu ve 1. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Ünlüler ile Gönüllüler takımları, verilen erzağı kazanmak için parkurda kıran kırana mücadele edecek. Ve oyun sırasında tansiyonlar yükselecek. 23 Ocak Cumartesi Survivor 11. bölümde market oyunu sonrasında dokunulmazlık oyununda ise ortalık tamamen karıştı. Çağrı ile Poyraz arasındaki tartışma Çağrı’nın Baran’ın üzerine yürümesine dönüştü. Dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama sonucu ise şaşırttı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Market oyununu kim kazandı? Survivor'da erzak paketinde neler var? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 00:32
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 00:41

TV8 ekranlarında her bölümü ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021’de bu akşam ortam gerildi. 15. sezonunda Ünlüler ile Gönüllüler formatında ekrana gelen Survivor Türkiye’de Cemal Hünal’ın vedasında hüzünlü anlar yaşandı, gözyaşları sel oldu. Sonrasında ise takımlar ilk önce market oyununda karşı karşıya geldi. İki takım arasındaki mücadele haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ile devam etti. İki oyun sırasında yarışmacılar arasında yaşanan tartışmalar ile tansiyon yükseldi. Ünlüler takımından Çağrı’nın ilk önce Poyraz, sonrasında Baran’la yaşayacağı tartışmalarda takım arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımın yaptığı oylama ise haftanın ilk eleme adayını belirledi. 23 Ocak 2021 tarihli Survivor 11. bölümde Ünlüler mi Gönüllüler mi dokunulmazlık oyununu kazandı? Dokunulmazlığı kim kazandı? Market oyunu ödülü ne idi? 1. eleme adayı kim oldu?

REŞAT UZUN SÜREDEN SONRA PARKURDA!

Survivor'da Gönüllüler takımı kaptanı olan Reşat, uzun süredir oyunlara çıkamıyordu. Ayağındaki sakatlık nedeniyle diskalifiye olma ihtimali olan Reşat'a güzel haber geçtiğimiz günlerde verilmişti. Doktor Metin Kuş, yaptığı tetkikler sonrasında Reşat'ın Survivor'a devam etmesinde sakınca görmemiş, 2-3 gün sonra oyunlara dönebileceğini belirtmişti. Bugün ise Reşat, uzun aradan sonra parkura çıktı. İlk başlarda biraz zorlansa da Reşat kısa zamanda parkura alıştı ve sayılar almaya başladı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler – Gönüllüler mücadelesi bu akşam market oyunu ile devam etti. Adanın zorlu yaşam şartlarında oynanan ödül oyunlarında verilen ödüller büyük önem taşıyordu. Özellikle ödülü haftalık erzak olan market oyunlarında her iki takım yarışmacıları daha da hırslandı. Bu akşam Survivor’da market oyunu yine nefes kesti. Deniz üzerine kurulu parkurda iki ekici ve atıcıdan oluşan ikili çalışmada müthiş karşılaşmalar ekrana geldi. Önce Gönüllüler öne geçti. Sonrasında Ünlüler onları yakalayıp farkı açtı. Fakat Gönüllüler yine toparlayıp öne geçmeyi başardı. 6-6 skorda ise son oyunu kazanan takım, erzak paketini alacaktı. Nefeslerin tutulduğu oyunda market oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÇAĞRI İLE DORA ARASINDAKİ TANSİYON YÜKSELDİ!

Survivor market oyununda iki takım yarışmacıları, oyundaki arkadaşlarını dışarıdan desteklemek için tezahürat yapıyor. Ünlüler takımından Çağrı, Dora'nın bağırışlarından rahatsız olması sonrasında onun yanında bağırmaya başladı. Dora'nın bu hareket sonrasında gülmesi ise tansiyonu iyice yükseldi. Takım arkadaşları araya girerek ikiliyi sakinleştirdi.

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NE?

İki takım arasında kıyasıya mücadeleye neden olacak oyun öncesinde verilecek ödül Murat Ceylan tarafından açıklandı. Ödülü duyan yarışmacılar, haftalık erzak paketinde alacakları patates ve sıvı yağ için kıran kıran mücadele verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE 1. DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu bir kez daha takımlar arasında büyük bir kapışmaya sahne oldu. Oyunun başında Ünlüler ile Gönüllüler arasında sert atışmalar yaşandı. iki takımın da uyarılması sonrasında yarışmacılar oyuna döndü. Oyun, iki takım arasında gitti geldi. Bir Ünlüler bir Gönüllüler şeklinde geçen oyununda son ana kadar heyecan doruktaydı. Finaldeki atışlarda yarışmacılar sağ ve soldaki çubuklara ikişer halka geçirmesi gerekiyordu. Bu şekilde oynanan oyunda skor 8-8 oldu. Önce Ayşe Gönüllüler takımına, sonrasında Batuhan Ünlüler takımına birer sayı kazandırdı. Böylece skor 9-9 oldu.

Bayrak yarışına giden dokunulmazlık oyununda Ünlülerde İsmail ile Merve, Gönüllüler takımında Reşat ile Ayşe kapıştı. Son atışlarda sağ ve sola üçer olmak üzere altı başarılı atışın yapılması gerekiyordu. Atıcılar ile İsmail ve Reşat oldu. Nefeslerin tutulduğu ve müthiş temponun ekrana geldiği oyunda atışlarda İsmail başarılı atışları ile Ünlüler takımına dokulmazlığı getirdi.

ÇAĞRI'YI ZOR SAKİNLEŞTİRDİLER!

Survivor 2021'de iki takım arasındaki olaylar bir anda alevlendi. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar sonrasında iki takım arasında sözlü atışmalar başladı. Tansiyonun iyice yükselmesi ile atışmalar, birbirleri üzerine yürümeye dönüştü. Çağrı ile Baran'ın birbiri üzerine yürümesine arkadaşları engel olmaya çalıştı. Çok sinirlenen Çağrı'yı arkadaşları tutmakta zorlandı. Olayların daha büyümemesi için kaptanlar takım arkadaşlarını sakinleştirmeye ve birbirlerinden uzaklaştırmaya çalıştı. Çağrı'nın güçlükle uzaklaştırılması ile ortam biraz olsun sakinleşti. Devamında Murat Ceylan, her iki takımı da uyardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021'de bu akşam oynanan dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde kritik bir oylama yaptı. Oylamada üç isim çıktı. Acun Ilıcalı tarafından tek tek açılan oylarda Aleyna, Duygu ve Hanzade'nin isimleri çıktı. Altı kez ismi yazılan Aleyna, haftanın ilk eleme adayı oldu.