Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2021 1. dokunulmazlık oyunu

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Farklı bir parkurda dokunulmazlık için mücadele eden Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Oyun sırasında ortam gerildi, Çağrı ile Baran arasındaki tartışma bir anda tansiyonu yükseltti. Tartışmaların yaşandığı 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2021 23:36
Değiştirme Tarihi: 23.01.2021 23:36
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Ocak Survivor 2021 1. dokunulmazlık oyunu

Ekranların reyting rekortmeni yarışması Survivor 2021’de çok gergin bir dokunulmazlık oyunu geride kaldı. 23 Ocak 2021 tarihli Survivor yeni bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen iki takım da müthiş bir mücadele ortaya koydu. Oyun sırasında iki takımın benchi arasında atışmalar, bir anda kavgaya dönüştü. Birbirlerinin üzerine yürüyen yarışmacıları arkadaşları sakinleştirmeye çalıştı. Tartışmaların sona ermesi sonrasında oynanan oyunu kazanan takım, eleme potasına birini göndermeyecekleri için sevindi. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? İşte dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor dokunulmazlık oyunu öncesinde seçim avantajını kazanan takım belirlendi. Oyunda üç kadın üç erkek yarışmacı parkura çıktı. Erkeklerde kazanan Ünlüler, kadınlarda kazanan ise Gönüllüler oldu. Final atışları için Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Ayşe seçildi. Atıcıların üç sağa, üç sola başarılı atış yapması gerekiyordu. İsmail, altı isabetli atış yaparak avantajı Ünlülere kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu yarışmacılar için en önemli oyun. Dokunulmazlığı kazanmak, ada konseyine rahat girmek isteyen yarışmacılar, parkurda tün güçleri ile mücadele ediyor. Tansiyonun yükseldiği, tartışmaların yaşandığı dokunulmazlık oyununda finalde yapılan atışlar, kazanan takımı belirledi. Müthiş mücadele sonunda skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı. İki takım da bayrak yarışında mücadele edecek en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını seçti. Bu oyunda ise nefesler tutuldu ve atışlar heyecanla izlendi. Günün başarılı yarışmacısı İsmail, atışlarda yine yeteneğini gösterdi. Altı başarılı atış yapan İsmail, Survivor’da dokunulmazlığı Ünlülere kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan market oyunu için parkur tamamen suyun içinde yer alıyordu. Hattın başında atıcı olacak iki yarışmacı bir borda tutunuyordu. Hat boyunca onları makara yardımıyla çeken iki arkadaşı yer alıyordu. İnanılmaz güç harcanılan oyunun sonundaki atışlar da yarışmacıları epey zorladı. Ellerindeki kum torbalarını iki aşamalı potadan geçirmek çok kolay olmadı.

Market oyununa iyi başlayan takım Gönüllüler oldu. 2-0 geriye düşen Ünlüler takımı, sonraki beş oyunu alarak 5-2 öne geçti. Bu skor sonrasında ise Gönüllüler toparlandı ve dört oyunu alarak skoru 6-5 yaptı. Son oyunda atıcı olarak Ünlülerden Öykü, Gönüllülerden Aleyna oldu. İki başarılı atışı yapan takımına galibiyeti ve erzak paketini getirecekti. Bu atışı yapan Öykü oldu ve Survivor 2021’de market oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.