Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı 22 Ocak? Survivor All Star’da 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor All Star’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük mücadeleye sahne oldu. Survivor’ın 22 Ocak 2022 tarihli bölümünde 4 yedek yarışmacı takımlara katıldı. Ünlüler ve Gönüllüler, dokunulmazlığı kazanmak için müthiş efor sarf etti. Dokunulmazlık oyununda zaman zaman ortam gerildi. Dokunulmazlığı kazanan takım, aynı zamanda güzel bir ödülün sahibi oldu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Dokunulmazlık oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 22.01.2022 22:53
Değiştirme Tarihi: 23.01.2022 00:06

İzlenme rekorları kıran Survivor 2022 All Star’da yeni hafta ödüllü dokunulmazlık oyunu ile başladı. Oyun öncesinde yedeklerden gelen Parviz, Ayşil, Yunus Emre ve Nisa, oyuna ayrı bir heyecan getirdi. 22 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelen Survivor altıncı bölümde Yasin ile Anıl’ın kavgası, Yunus Emre ile Batuhan arasındaki atışma oyuna damgasını vurdu. Nefes kesen karşılaşmalar sonunda dokunulmazlık oyunu ve ödülü kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Su kaydırağı ile başlayan ve yarışmacıların çapraz koşular ile parkuru tamamladığı oyunda çoğu zaman karışıklık yaşandı. Elif ile çarpışan Nisa’nın kıl payı düşmekten kurtulduğu anlar korkuttu. Oyunda su kaydırağı, havuz ve sonrasındaki engelleri aşan yarışmacılar, finalde beş tane seramiği kırması gerekiyordu.

Dokunulmazlık oyununda ilk turda kadın yarışmacılar parkura çıktı. Yedekler arasında gelen Nisa, çıktığı dört oyundan üçünü kazanarak güzel bir performans sergiledi. Kadın yarışmacılar arasındaki mücadeleyi 8-6 Gönüllüler takımı kazandı.

İkinci turda erkek yarışmacıların mücadelesi de nefes kesti. Müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda erkek yarışmacılarda 87- skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Böylece iki turu da kazanan Gönüllüler, dokunulmazlığın ve ödülün sahibi oldu.