Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Şubat 2021 Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. 21 Şubat Pazar Survivor 32. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için mücadele ettiler. Her Pazar günü Survivor’ın bir klasik oyunu ekrana geliyor. Bu akşam ise yarışmacılar, rakibinin elinde sembolü devirmek için uğraştı. Günün sonunda müthiş mücadeleyi kazanan takım, ada konseyine dokunulmazlık olarak çıkmaya hak kazandı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 23:28
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 23:28
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Şubat 2021 Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

TV8’in her bölümü ile ayrı heyecan yaşatan yarışması Survivor 2021’de Ünlüler – Gönüllüler mücadelesi tam gaz devam ediyor. İlk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, ilk eleme adayı ise Ünlülerden Yiğit olmuştu. Bu akşam, Survivor 32. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor’ın klasik ve sevilen oyunlarından biri olan bu parkurda iki takım da kıran kırana mücadele sergiledi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de Ünlüler mi Gönüllüler mi ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı?  

AVANTAJI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de 2. Dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyunu farklı bir parkurda yapılıyor. Bu akşamki avantaj oyunu yine sabit konumda denge temalı idi. Yarışmacılar bu sefer dengeyi ayakları ile sağlamaya çalıştı. Oyunda erkekler ve kadınlarda kazanan Gönüllüler, avantaj oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyununda yarışmanın klasik oyunlarından biri oynandı. Fakat oyun öncesinde Acun Ilıcalı, bazı kuralların değiştirildiğini açıkladı. Değişen kurallar şöyle; ele kola değmeme kuralı ve havayı kaldırmama kuralı kaldırıldı. Bu şekilde başlayan oyunda Gönüllüler başlangıçta üstünlüğü ele geçirdi ve 6-2 gibi farklı bir skoru elde etti. Devamında ise Ünlülerin üst üste aldığı kritik sayılar sonucunda skor 7-7 oldu. Oyuna dengenin geldiği bu anda üç karşılaşmada galip çıkan Gönüllüler takımı oldu. Böylece Gönüllüler, 10’a 7 skorla ikinci dokunulmazlık oyununu da kazandılar.