Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Haziran Survivor 2021’de son dokunulmazlık oyunu

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Survivor 2021’de sezonun son dokunulmazlık oyunu, müthiş bir mücadeleye sahne oldu. 21 Haziran Pazartesi Survivor yeni bölümde her bir yarışmacı, dokunulmazlığı kazanmak için en iyi performansını ortaya koydu. Bir yarışmacının kaderini belirleyecek dokunulmazlık oyununda kazanan yarışmacı kim olacak çok merak ediliyordu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2021 23:37
Değiştirme Tarihi: 22.06.2021 00:06

TV8’in her bölümü farklı heyecan yaşatan yarışma programı Survivor 2021’de sezonun en kritik, en önemli dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. 21 Haziran Survivor 125. bölümünde beş başarılı yarışmacı, son kez dokunulmazlığı kazanmak için parkurda karşı karşıya geldi. Oynanan bu dokunulmazlık oyunu ile son eleme adayının Aleyna mı Berkay mı olacağı belirlenecek. Peki, Survivor’da son dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

SURVİVOR’DA SON DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de sezonun en önemli dokunulmazlık oyununda ilk önce sıralama oyunu oynandı. Bu turda sırasıyla İsmail Balaban, Poyraz ve Berkay ilk üç sırayı aldı. Böylece bu üç isim, yarı final turuna kaldı. Aleyna ile Ayşe ise ön eleme turunda karşı karşıya geldi.

İlk turda Ayşe, Aleyna’yı 3-2 yenerek finale yükseldi ve yarı finalde İsmail Balaban’ın rakibi oldu. Yarı finaldeki diğer eşleşme Berkay – Poyraz şeklindeydi. Nefes kesen mücadeleler sonunda Ayşe, İsmail Balaban’ı 5-0 yenerek finale yükseldi. Diğer finalist ise Berkay’ı 5-1 yenen Poyraz oldu.

Sezonun son dokunulmazlık oyununun finalinde karşılaşan Ayşe ile Poyraz arasında çok çekişmeli karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda mücadeleyi 5-3 skorla kazanan Ayşe oldu ve sezonun son dokunulmazlık oyununu kazanan isim oldu.

SURVİVOR’IN SON ELEME ADAYLARI

Survivor 2021’de sezonun son haftasında birbirinden müthiş mücadeleler ekrana geldi. İsmail Balaban, performans oyunu finalini kazanarak dokunulmazlığı kazandı ve İstanbul’daki dört koltuktan birine oturmaya hak kazandı. İlk dokunulmazlığı kazanan ise Aleyna oldu ve Ayşe’yi eleme adayı gösterdi. İkinci dokunulmazlığı İsmail Balaban kazandı, Poyraz’ı eleme adayı seçti.