Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 20 Şubat Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlığı kazanmak için karşı karşıya geldi. Market oyununu bir kez daha kazanarak moralli gelen Gönüllüler mi yoksa uzun zamandır aç kalan Ünlüler takımı mı dokunulmazlığı kazandı? 20 Şubat Cumartesi Survivor 31. bölüm dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 20.02.2021 23:45
Değiştirme Tarihi: 20.02.2021 23:45
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 20 Şubat Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

TV8’in çok sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler arasında dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor’ın 20 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelen 31. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Denize kurulan parkurda yarışmacılar, zorlu engelleri aşarak dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu öncesindeki avantaj oyunu için takımlar üçer kadın ve erkek yarışmacı seçildi. Bayrak yarışında erkeklerde kazanan takım Ünlüler oldu. Kadınlarda ise müthiş bir mücadele yaşandı. Kazanan Ünlüler olunca avantajı kazanan da Ünlüler oldu ve seçim şansını yakaladılar.

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam takımlar, dokunulmazlık oyununda açlık ile birlikte havanın sıcaklığına, neme karşı da mücadele etti. Deniz üzerindeki parkurda yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. İki takım yarışmacıları da dokunulmazlık oyununu kazanmayı çok istiyordu. Skordaki denge oyunun sonuna kadar devam etti. Skor 8-8 olunca iki takım da en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Batuhan – Melis, Gönüllülerden Ayşe – Berkay ikilisi çıktı. İlk karşılaşmada Melis ve Ayşe parkura çıktı. Melis kazanarak Ünlüleri 9-8 öne geçirdi. Sonraki oyunda ise Batuhan’ı yenen Berkay, skorda yine dengeyi sağladı ve böylece oyunu kazanan takım, bayrak yarışı ile belirlendi.

Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununda bayrak yarışına Ünlülerden Merve – Sergen, Gönüllülerden Steven – Aleyna ikilisi çıktı. Finalde beş başarılı atış yapılması gerekiyordu. Heyecanın dorukta olduğu oyunda herkes finalde atışlara kilitlendi. Steven, geriden gelmesine rağmen çok başarılı atışlar yaparak skoru 10-9 yaptı ve Survivor’da 1. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında çok farklı bir ödül oyunu oynandı. Market oyununda parkura takımlar dörder kişi çıktı. Bir kişinin atıcı olduğu bu ekip, ellerinde bir koçbaşı kapıları kıra kıra engelleri geçtiler. Finalde ise üç seramiği ilk önce kıran takım, sayıyı takımına kazandırdı. Skorda 5-4 ünlüler önde olduğu sırada iki takımdan en iyiler seçildi. Bu turdan sonra üç oyunu üst üste kazanan Gönüllüler takımı, 7-5 skorla market oyununu kazandı. Bu akşam market oyununu kazanan Gönüllüler takımı, domates, patates, havuç, nohut ve sıvıyağ içeren erzak paketini aldılar.