Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 20 Haziran Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de yarışmacılar haftayı elenmeden geçirmek ve yarı finale kalmak için mücadele veriyor. 20 Haziran Pazar Survivor yeni bölümde beş yarışmacı, dokunulmazlık için büyük bir çekişme içine girdi. Günün sonunda kazanan belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 124. Bölüm dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 20.06.2021 22:51
Değiştirme Tarihi: 20.06.2021 23:34

Her bölümü izleyicisine farklı heyecan yaşatan Survivor 2021’de haftanın 2. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlığını Aleyna Kalaycıoğlu kazandı ve eleme adayı Ayşe’yi söyledi. Bu akşam, 20 Haziran Pazar Survivor 2021’de ikinci dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Dokunulmazlığı kazanan isim, bu akşam bir eleme adayı çıkaracak. Peki, Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de sezon finaline kalmak isteyen yarışmacıların dokunulmazlık mücadelesi nefes kesiyor. Survivor’da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, ilk önce zamana karşı parkurda yarıştı. İlk üç sırayı alan Poyraz, Aleyna ve Ayşe, direkt yarı finale kaldılar. Ön eleme turunda karşılaşan İsmail ile Berkay oldu. Bu turu geçen 3-0 skorla geçen İsmail Balaban, yarı finalde Poyraz’ın rakibi oldu. Yarı finaldeki diğer eşleşmede ise Ayşe ile Aleyna karşı karşıya geldi.

Dokunulmazlık oyununda yarı finalde Aleyna Kalaycıoğlu, 2-0 geriden gelip 5-2 kazandı ve günün ilk finalisti oldu. İkinci finalist ise Poyraz’ı 5-3 yenen İsmail Balaban oldu. Finalde ise kazanan 5-2 skorla İsmail Balaban oldu. Böylece haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban oldu.

SURVİVOR 2021 FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2021’de bu hafta son beşe kalan yarışmacılar arasında müthiş mücadeleler yaşanıyor. Bu hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında bir yarışmacı elenecek. Kalan dört kişi, İstanbul’daki yarı finale katılacak. İsmail Balaban, yarı final koltuğunu performans oyununu kazanarak elde etti. Survivor 2021 yarı finali 24 Haziran Perşembe, finali ise 25 Haziran Cuma günü ekrana gelecek. Ve Survivor 2021 şampiyonu belli olacak.