Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 19 Haziran Survivor 2021’de 1. bireysel dokunulmazlığı kazanan isim

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. 19 Haziran Cumartesi Survivor yeni bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık sembolünü almak isteyen yarışmacılar, nefes kesen karşılaşmalar ortaya koydu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2021 23:50
Değiştirme Tarihi: 20.06.2021 00:46

Sevilen yarışma Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan yarışmacı belli oldu. Survivor 2021’de performans oyunu finali sonrasında yarışmacılar, dokunulmazlık oyununda ter döktü. 19 Haziran Cumartesi günü konseyde aday çıkarılmak istemeyen yarışmacıların dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. Kıyasıya mücadeleler sonunda dokunulmazlık sembolünü ve ödülü kazanan yarışmacı, rahat bir nefes aldı. İşte Survivor 123. Bölüm 1. Dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de beş yarışmacı kaldığı için dokunulmazlık oyunu kuralları değişti. Buna göre sıralama turunda ilk üç isim, yarı finale direkt kalacak, diğer iki isim ön eleme turunda karşılaşacaktı. İlk üç sırayı alan İsmail, Poyraz ve Aleyna oldu. Berkay ile Ayşe ön eleme turunda karşılaştı.

Dokunulmazlık oyununda Berkay’ı yenen Ayşe, yarı finalde İsmail’in rakibi oldu. Yarı finaldeki diğer eşleşme ise Aleyna ile Poyraz oldu. Yarı finalde iyi başlayanlar Ayşe ve Poyraz oldu. Ve skoru 3-1 yaptılar. Fakat geriden gelen Aleyna ile İsmail, 4-3 öne geçmeyi başardı. Sonraki sayıyı alan Poyraz ile Ayşe, skoru 4-4 yaptı. Son karşılaşmada ise kazanan Aleyna ve İsmail, finalde karşı karşıya geldi. Müthiş zevkli geçen final mücadelesini kazanan 5-1 skorla Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam, dokunulmazlık sembolünü kazanacak yarışmacı, ayrıca patates salatası ve şinitzel olan yemek ödülünü de kazanacak.

SURVİVOR’DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 performans oyunu finalinde semboller yarışmacılara can olarak avantaj sağladı. Oyuna yarışmacılar iki canla başladı. Üçer sembolü olan İsmail ve Aleyna Kalaycıoğlu’nun beşer canla performans oyununa başladı. Kıran kırana geçen mücadelelerde Ayşe ve Poyraz, ilk elenen isimler oldu. Sonrasında oyuna veda eden Berkay oldu. Performans oyununda sona kalan isimler İsmail ile Aleyna oldu. Aleyna, üst üste kazandığı karşılaşmalar ile İsmail ile can sayısını eşitledi. Son turda birer canları ile karşılaşan yarışmacılardan kazanan İsmail Balaban oldu ve bu haftayı dokunulmazlık ile kapattı. İstanbul’daki yarı final biletini kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam performans oyununu kazanan isim, bir arkadaşını da ödülden faydalandırabilecek. İstanbul finaline gitmeyi başaran isim, aynı zamanda kremalı mantarlı makarna yiyebilecek.