Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 17 Ocak Survivor 2022’de 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2022 All Star’da ilk haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Ünlüler ile Gönüllüler, 17 Ocak 2022 tarihli Survivor yeni bölümde deniz parkurunda karşılaştı. Önce kadınların, sonra erkeklerin yarıştığı oyunda nefes kesen mücadeleler yaşandı. Hikmet’in kötü sakatlandığı kritik oyunda kazanan belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2022 22:54
Değiştirme Tarihi: 18.01.2022 00:51

Fenomen yarışma Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki dokunulmazlık mücadelesi sürüyor. Survivor 2022’nin 17 Ocak Pazartesi bölümünde sezonun ilk deniz parkuru yarışmacıları çok zorladı. Müthiş bir tempoda geçen dokunulmazlık oyununda zipline’da kaza geçiren Hikmet izleyen herkesi korkuttu. Dokunulmazlığı kazanan takımı, bayrak oyunu belirledi. İşte kıran kırana geçen Survivor üçüncü dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor All Star’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu, yine nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Önce kadın yarışmacıların, sonrasında erkek yarışmacıların oynadığı dokunulmazlık oyunu bayrak yarışına gitti. İlk turda kazanan Ünlüler olurken ikinci turda Gönüllüler kazandı. Bayrak yarışında ise Ünlüler takımı, 3-0 skorla kazandı. Böylece, Survivor’da haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler oldu.