Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 17 Nisan Survivor 2021’de 1. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. 17 Nisan Cumartesi Survivor’da ilk defa bir oyuna çıkan yarışmacılar, dokunulmazlık için varlarını yoklarını ortaya koydu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2021 23:29
Değiştirme Tarihi: 18.04.2021 00:43

Her bölümü büyük bir heyecana neden olan Survivor 2021’de mücadele dolu dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de ilk defa oynanacak parkurda müthiş bir mücadele ekrana geldi. Yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak ve ada konseyini rahat geçirmek için tüm güçleri ile oynadı. Oyun sırasında Dora ile İsmail arasındaki tartışmaya Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı. Peki, bu akşam Survivor’da 1. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte 17 Nisan Cumartesi Survivor dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda seçimi yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. Bu oyunda Ünlüler takımından Sergen – Melis, Gönüllüler takımından Reşat – Aleyna ikilisi çıktı. Atıcılar ise Reşat ve Melis idi. Nefes kesen mücadelede avantajı kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde müthiş bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor’da ilk defa oynanan parkurda Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı çok istiyordu. Havuza kurulu parkurda inanılmaz heyecanlı karşılaşmalar, nefes kesen mücadeleler yaşandı. Gönüllüler takımı, oyuna iyi başladı ve dört farklı skoru yakaladı. Fakat Ünlüler takımı oyunu bırakmadı. Geriden geldiği oyunda skoru 8-8’e kadar taşıdı. En iyilerin mücadele ettiği oyunda Ünlüler takımı, 10-8 skorla 1. Dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler market oyununda müthiş bir mücadele verdi. Çok çekişmeli geçen oyunda iki takımda büyük efor sarf etti. Parkurda ikişer yarışmacının yer aldığı oyunda skor 6-6 olunca en iyiler oyunu oynandı. Melis – İsmail ikilisi karşısına Steven – Ayşe çıktı. En iyiler mücadelesinde kazanan Ünlüler skoru 7-6 yaptı ve market oyununu 4 hafta sonra kazanmış oldu.

Bu akşam Survivor 2021’de market oyununu kazanan Ünlüler takımının alacağı pakette turşu, yeşil mercimek ve salça bulunuyor. Ayrıca iki başına ikişer sosis kazanacaklar.