Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Haziran Survivor 2021’de ilk bireysel dokunulmazlık oyunu kazanan

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Survivor 2021’de son altıya kalan yarışmacılar arasında haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. 14 Haziran Pazartesi günü Survivor 119. bölümde kıran kırana mücadeleler ekrana geldi. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen her yarışmacı, parkurda rakiplerine üstünlük sağlamaya çalıştı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İlk dokunulmazlık kolyesi kimin oldu? İşte Survivor yeni bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2021 23:26
Değiştirme Tarihi: 15.06.2021 00:07

Finale az bir zamanın kaldığı Survivor 2021’de yarışmacılar arasındaki mücadelenin dozu iyice artmaya başladı. Survivor Türkiye’de dokunulmazlık oyunlarında bireysel olarak mücadele eden yarışmacılar arasındaki çekişmeler nefes kesiyor. Heyecanın dorukta olduğu 14 Haziran Survivor yeni bölümde haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Günün sonunda mücadeleyi kazanan yarışmacı, ada konseyinde bir eleme adayı çıkaracak. İşte 119. bölümde Survivor dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, yanında iki arkadaşını da ödülden faydalanması için seçebilecek. Her yarışmacı, 10 bin liralık Opet çeki kazanacak. Ayrıca Divan lezzetleri açık büfe olarak yarışmacılara sunulacak. Spor bir araba alacak, götürülecekleri villada Survivor Meksika yarışmacıları ile buluşacak.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam bireysel dokunulmazlık oyunu sıralama turu ile başladı. Son altı yarışmacı arasındaki sıralama turunda bazı kurallar değişti. Zamana göre en iyi iki süreyi yapan yarışmacılar, yarı finale direkt geçti. Diğer dört yarışmacı öne eleme turu oynadı. Daha önce yarı finalde üç olan kazanıyordu. Bu akşam ise beş olan finale kaldı.

Sıralama turunda 1. İsmail, 2. Poyraz oldu. Bu isimler yarı finale direkt kalırken ön eleme turunda Dora – Berkay, Ayşe – Aleyna eşleşti. Bu turda Ayşe Aleyna’yı 3-0 ile geçti. Dora ise Berkay’ı yenerek ilk defa yarı finale kaldı. Yarı finalde Dora ile İsmail, Ayşe ile Poyraz eşleşti.

Yarı final turunda Ayşe, Poyraz’ı 5-0 yenerek günün ilk finalisti oldu. İsmail ile Dora eşleşmesi ile müthiş bir heyecan içinde geçti. Dora, rakibi karşısında 4-2 gibi iki farklı skoru elde etti ve finale çok yaklaştı. Fakat İsmail Balaban, mücadeleyi 5-4 kazanarak Ayşe’nin rakibi olmayı başardı.

Dokunulmazlık oyunu finalinde ise Ayşe ile İsmail Balaban karşılaştı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen karşılaşmayı kazanan 5-1 skorla İsmail Balaban oldu. Böylece, İsmail haftanın ilk dokunulmazlık kolyesini alan isim oldu.