Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Şubat Survivor 2021’de 1. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Haftanın en önemli oyununda karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı almak için müthiş bir mücadele verdi. 13 Şubat 2021 tarihli Survivor 26. bölümde nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, bu akşam Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 13.02.2021 23:38
Değiştirme Tarihi: 13.02.2021 23:38
Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Şubat Survivor 2021’de 1. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 yarışmasında bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Haftalık market oyunu sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya bir mücadele verdi. Atışlarda başarılı olan takım, bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da 1. Dokunulmazlık oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? 13 Şubat Survivor dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda yarışmacı seçimi yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. Bayrak yarışında erkeklerde Gönüllüler, kadınlarda Ünlüler kazandı. Final atışlarında Ünlülerden Melis, Gönüllülerden Poyraz seçildi. Bu ikili arasında daha başarılı atış yapan Poyraz, Gönüllülerin avantaj oyununu kazanmasını sağladı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımından Reşat, sakatlığı nedeniyle oynayamadı. Ünlüler takımı ise Reşat’a karşılık Hayrettin’i oyun dışında bırakmayı seçti. Oyunda parkur deniz üzerine kurulu idi. Denge tahtası, zipline gibi engelleri aşan yarışmacıları zor bir atış bekliyordu. Atışın sayılması için sadece üstteki küpün devrilmesi gerekiyordu. Bu yüzden oyunun en heyecanlı kısmı atışlar oldu. Baştan sona kadar iki takım arasında giden oyunu kazanan da bayrak yarışı belirledi. Skor 9-9 olunca iki takımda en iyi erkek ve kadın yarışmacılar belirlendi. Ünlülerden Merve – Barış, Gönüllülerden Ayşe – Yunus Emre parkura çıktı. Atıcılar ise Ayşe ile Barış idi. Final atışlarında başarılı atışları ile Survivor Ayşe, dokunulmazlığı Gönüllüler takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bu akşam oynanan market oyunu, yine takım oyunu olarak oynandı. Ünlüler ile Gönüllüler, parkura ikişer yarışmacı çıkardı ve el arabası ile parkurda küpler ve halkalar toplandı. Finalde ise küpler, üzerindeki sayılara göre dizilmesi ve sonrasında iki halka ile başarılı atış yapılması gerekiyordu. İki takım arasında gidip gelen oyunda son üç oyunu alan Gönüllüler takımı, skor 7-5 yaptı ve market oyununu kazandı.