Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 12 Haziran Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlığı ve ödülü kazanan

Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu. Haftasının son eleme adayını belirleyecek olan bireysel dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. 12 Haziran Cumartesi Survivor 117. bölümde yarışmacılar, parkurda tüm güçleri ile yarıştı ve dokunulmazlık sembolünü almak için ter döktüler. Peki, Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Ödül neydi? Survivor üçüncü bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 12.06.2021 23:28
Değiştirme Tarihi: 13.06.2021 00:27

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam 3. bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Haftanın son dokunulmazlık oyununda yarışmacıların mücadelesi nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Her bir yarışmacı, konseyi rahat geçirmek için dokunulmazlık mücadelesi verdi. 12 Haziran Cumartesi Survivor yeni bölümde dokunulmazlık sembolünü ve ödülü kim kazandı? Survivor’da dokunulmazlığı hangi yarışmacı aldı? İşte haftanın son dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı kıymalı kaşarlı pide yemek ödülünü kazanacak.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde son bireysel dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar yine farklı bir parkura çıktı. Parkur başında yarışmacılar, ellerindeki harfi düşürmeden sonuna kadar taşıması gerekiyor. Finalde ise söylenen yazıyı tamamladıktan sonra halka atışı ile hepsini masadan düşürmesi lazımdı.

Dokunulmazlık oyunu, zamana karşı sıralama turu ile başladı. Parkuru en iyi sürede tamamlayan Batuhan, birinci gelerek yarı finale direkt kaldı. İlk turda Aleyna - Ayşe, Berkay - Dora, Poyraz - İsmail Balaban eşleşti.

İlk turda kazanan isimler Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu. Yarı finalde Batuhan – Poyraz, Ayşe – Berkay eşleşmesinde müthiş mücadeleler yaşandı. Yarı finalde Batuhan’ı 3-1 yenen Poyraz ile Ayşe’yi 3-2 yenen Berkay, finalde karşı karşıya geldi.

Finalde ikili arasındaki mücadele nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Müthiş mücadeleyi kazanan 5-2 skorla kazanan Berkay oldu. Berkay, bu akşam da dokunulmazlığı kazanarak bu hafta ikinci kez sembolü kazanmayı başardı.