Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Haziran Survivor 2021 ödüllü bireysel dokunulmazlık oyunu kazanan

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. 10 Haziran Survivor 2021 yeni bölümde haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılar hem dokunulmazlık hem de ödül için kıran kırana mücadele verdi. Zorlu mücadelede galip gelen isim ada konseyinde bir eleme adayı çıkaracak. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Dokunulmazlık oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 23:04
Değiştirme Tarihi: 10.06.2021 23:49

Heyecanı ile izleyicisini TV8 ekranına kilitleyen Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Finale geri sayımın başladığı Survivor’da dokunulmazlık oyunları da ara vermeden devam ediyor. Bu akşam, 10 Haziran Survivor 116. bölümde ödüllü bireysel dokunulmazlık oyunu, yarışmacıların müthiş mücadelesine sahne oldu. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan isim, ödülü de kazandı. İşte Survivor 2. bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı ve seçtiği arkadaşları, Arçelik marka televizyon kazanacak. Ayrıca, aynı televizyondan Türk Milli takımın yarın akşam oynayacağı EURO 2020 açılış maçını izleyebilecek.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu, parkurdaki engelleri ile yarışmacıları çok zorladı. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacılar, parkurdaki türlü denge engellerini aşmaları, sonrasında bir puzzle’ı çözüp son olarak sembolleri devirmeden üç başarılı top atışı yapmaları gerekiyordu.

Zamana karşı yarışmacıların tek tek çıktığı turda en iyi dereceyi yapan Ayşe, yarı finale direkt kaldı. İlk turda Poyraz – Aleyna, Batuhan – Dora, İsmail – Berkay eşleşmesi parkura çıktı. Yarı finale kalan isimler Aleyna, Batuhan, Berkay idi. Batuhan – Ayşe, Berkay – Aleyna eşleşmesi yarı finalde karşılaştı.

Dokunulmazlık oyununda bu akşam finalistler Berkay ile Batuhan oldu. Finalde Berkay, Batuhan’ı 5-1 yenmeyi başardı. Böylece, bugün dokunulmazlığı kazanan isim Berkay oldu.