Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 1 Mayıs Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler 1. dokunulmazlık oyununda karşılaştı. 1 Mayıs Cumartesi akşamı Survivor Türkiye’de dokunulmazlığın ilk ayağını kazanmak isteyen yarışmacılar müthiş mücadeleler ortaya koydu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor Türkiye 1. dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2021 23:28
Değiştirme Tarihi: 02.05.2021 00:46

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor’ın 1 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelen 81. bölümünde dokunulmazlık için Ünlüler ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Denizde oynanan dokunulmazlık oyununda kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor Türkiye market oyununda yaşananlar…

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu, takımların ilk defa oynayacağı bir parkurda oynandı. Deniz üzerine kurulu uzun parkurda zipline, denge, hareketli platformların yer alıyordu. Oyun öncesinde avantaj oyununa Ünlüler takımından Batuhan – Melis, Gönüllüler takımından Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Bayrak yarışında kazanan Ünlüler takımı, seçim avantajını elde etti.

Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Dora, sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. Avantaj oyunu sonrasında parkurda 3 erkek ve bir kadın yarışmacı olarak seçimler yapıldı. Müthiş mücadelede skorda karşılıklı alınan sayılar nedeniyle denge vardı. 5-5’e kadar bu şekilde devam eden oyunda Gönüllüler takımı, üst üste sayılar alarak skoru 9-5 yaptı. Devamında ilk karşılaşmayı Ünlüler kazandı ve skor 9-6 oldu. Sonrasında parkurda İsmail ile Berkay mücadelesi yaşandı. İsmail’in sayıyı almaktan başka şansı yoktu. Fakat son sembolü deviren Berkay oldu. Böylece 10-6 skorla dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de market oyunu yine takım olarak oynandı. Market oyununda çözülecek dev puzzle’ın örneği geçen Anlat Bakalım oyununda takımlara verilen hediyeden çıkmıştı. Survivor 2021’de market oyunu için üçer yarışmacı parkura çıktı. Bir kişi benchten iki arkadaşına puzzle’ı yapmaları için yönlendirme yapıyordu. Anlatıcı olan bu kişi aynı zamanda atıcı idi. Puzzle bittikten sonra atıcı yüzerek atış alanına gidiyor ve minyatür kaleye iki halka atışı yapmaya çalışıyordu. Oyuna iyi başlayan Ünlüler takımı, dört farklı skoru elde etti. Gönüllüler takımı, aradaki farkı kapatıp bire indirse bile Ünlüler takımı, 7-4 skorla market oyununu kazanan takım oldu.