Survivor’da dokunulmazlığı kim kazanacak? 22 Ocak Survivor 2022 All Star’da 1. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star’da bu akşam ikinci hafta mücadelesi başladı. 22 Ocak Cumartesi bölümünde Survivor yedekleri oyuna dahil oldu. Survivor’ın altıncı bölümünde Parviz, Ayşıl, Yunus Emre ve Nisa Ünlüler ve Gönüllüler takımına katıldı. Yeni bölümde ikinci haftanın ilk dokunulmazlık oyununda ise Gönüllüler takımında Yasin ve Anıl arasında gerilim yükseldi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 1. eleme adayı kim oldu? Sürgüne kim gitti?

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2022 00:16
Değiştirme Tarihi: 23.01.2022 00:53

Her bölümünde farklı heyecanlar yaşatan Survivor All Star’da bu akşam dokunulmazlık oyunu ve konsey heyecanı yaşandı. Dünyanın en zorlu yarışmasında Dominik’te Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya mücadele sürüyor. Yeni bölümde dokunulmazlık oyunu sırasında Gönüllüler takımında Yasin ve Anıl, birbirlerinin üzerine yürüdü. Survivor 2022’de Parviz, Ayşil, Yunus Emre ve Nisa’nın yedeklerden katıldı ve adada mücadele daha da arttı. Dokunulmazlığı kaybeden takımı ise konseyde bir oylama bekliyor idi. Peki, Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu, sürgün adasına kim gitti?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor All Star’da Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyun öncesinde yedeklerden gelen Parviz ve Ayşil Ünlüler takımına, Yunus Emre ve Nisa Gönüllüler takımına dahil oldu. Yedeklerin gelmesi ile oyundaki heyecan, mücadele arttı. İki takımın yarışmacıları, parkurda dokunulmazlığı ve ödülü kazanmak için kıran kırana bir mücadele ortaya koydu.

Dokunulmazlık oyununda ilk turda kadın yarışmacıların turunda 8-6 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Erkek yarışmacıların yer aldığı ikinci turda ise skor 7-7 olunca en iyiler seçildi. Son oyunda parkura Ünlülerden Furkan, Gönüllülerden Ogeday çıktı. Bu oyunda kazanan Ogeday, skoru 8-7 yaptı. Böylece iki turda da kazanan Gönüllüler takımı, ilk dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam Survivor All Star'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu, aynı zamanda ödül oyunu idi. Oyunu kazanan takım, Ülker 8kek çeşitlerinden yiyebilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

1. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2022’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için ada konseyi toplandı. Konseyde dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları, potaya girmesini istedikleri isimleri yazdı. Ünlüler takımında performans oranlarına göre dokunulmazlık kazanan isimler Merve Aydın ve Batuhan oldu. Oylamada adı en çok yazılan Mert, haftanın ilk eleme adayı olarak sürgün adasına gitti.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2022 All Star, Dominik’teki mücadelesine 15 Ocak’ta başladı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ilk hafta oynanan dört dokunulmazlık oyunundan ikişer tane kazandı. Bu sezon ilk defa oynanan sürgün adasına ilk giden Ünlülerden Birsen oldu. Sonrasında yanına Sercan katıldı. Üçüncü eleme adayı Gönüllülerden Gizem oldu. Son olarak ise eleme potasına giren Hikmet olmuştu. Dört aday için SMS oylamasına sonucuna göre adaya veda eden isim Gizem oldu.