Survivor’da dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 29 Mart Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de birleşme partisi sonrasında Ünlüler ile Gönülller, bu akşam dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. 29 Mart Pazartesi günü Survivor yeni bölümde özel konukların yer alacağı özel Anlat Bakalım oyunu sonrasında yarışmacıları, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplanacak ve bir eleme adayı belirlendi. Peki, bu akşam Survivor’da Anlat Bakalım oyunu ve Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 00:18
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 00:36

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi. Survivor Türkiye’de önemli konukları ile müthiş bir birleşme partisi yaşandı. İki gün süren birleşme partisi sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor’ın 29 Mart Pazartesi bölümünde önce Anlat Bakalım oyunu oynandı. Özel konukların yer alacağı oyunda kahkaha dolu anlar yaşandı. Sonrasında Survivor 58. bölümde dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Dokunulmazlığı kaybeden takım, akşam toplanacak ada konseyinde bir eleme adayı belirledi. Survivor’da özel Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Survivor’da ilk dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de eleme adayı kim oldu? Merakla beklenen yeni bölüme dair detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖZEL ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam özel bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Survivor 2021 birleşme partisine katılan Cemal Can, Berkan, Ardahan, Evrim Keklik, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Sema Aydemir Anlat Bakalım oyununda hünerlerini gösterdi. Özel konukların yarışacağı özel ödülün olacağı Anlat Bakalım oyununda kahkahalar yine havada uçuştu. Epey eğlenceli geçen oyunda Survivor 2021 takımı, Survivor 2020 takımını 7-0 yenerek Anlat Bakalım oyununu kazandı. Bu oyunu kazanan Survivor 2021 yarışmacıları, oyun sonrasında çekilen selfie'yi Instagram hesaplarından paylaşabilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye yeni bölümde yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Birleşme partisi sonrasında rekabetin daha yoğun geçeceği Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadeleyle geçti. Su kaydırağı ile başlayan oyunda yarışmacılar dokunulmazlık için varların yoklarını ortaya koydu. Günün sonunda mücadeleyi kazanan takım, aynı zamanda güzel bir ödülün de sahibi oldu. Su kaydırağı ile başlayan dokunulmazlık oyunu parkurunda birçok engeli aşan yarışmacılar, finalde masa üzerine diktikleri beş sembolü devirerek sayıyı almış oldular. Müthiş heyecan içinde geçen oyunda Ünlüler, ilk üç karşılaşmayı alarak 3-0 yaptı. Sonrasında dört oyunu üst üste kazanan Gönüllüler takımı, 4-3 üstünlüğü yakaladı. Devamında önce Ünlüler öne geçti, sonrasında Gönüllüler beraberliği yakaladı. İki takımın yarışmacıları da dokunulmazlığı kazanmayı çok istiyordu. Skor 8-8 olunca iyi iyiler seçildi. Fakat iki takım da birer sayı kazanınca oyun bayrak yarışına kaldı.

Survivor 2021'de dokunulmazlık oyunu bayrak yarışında Ünlülerden Sergen - Melis ikilisine karşı Gönüllüler takımı Dora - Aleyna Çalışkan'ı parkura çıkardı. Bayrak yarışında müthiş bir tempo, müthiş bir hız var parkurda. Atıcılar Dora ile Melis idi. Bayrak yarışında on sembolü devirmeleri gerekiyordu. Oyunu tekbir atışla kazanan Ünlüler, dokunulmazlığı ve ödülü kazanan takım oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor'da dokunulmazlık oyunu aynı zamanda bir ödül oyunu idi. Oyunu kazanan takım; tandır, kuru fasulye, pilav ve yoğurt yedi. Ayrıca Arçelik Gurme Şef yemek yapma makinesi kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. Eleme adayının belirleneceği konseyde Gönüllüler takımında Aleyna Kalaycıoğlu ile Ayşe’nin arkadaşlarındaki gerginlik de gündeme geldi. SMS halk oylaması bittikten sonra ada oylaması yapıldı. İsmi yazılanlar Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan idi. İsmi dört kere yazılan Hanzade'nin eleme adayı olması kesinleşti. Aynı sayıda adı yazılan Aleyna Çalışkan da ikinci eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.