Survivor’da dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 20 Mart Survivor 2021'de ilk eleme adayı kim oldu?

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor 2021 51. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, birleşme partisi öncesi son dokunulmazlık oyunlarından ilkinde karşılaştı. 20 Mart Cumartesi Survivor Türkiye yeni bölümde yarışmacılar, denge tahtasında müthiş mücadeleler nefes kesti. Kıyasıya rekabetin sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım için ada konseyi toplandı ve eleme potasına giren ilk aday belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı oldu?

Yayınlanma Tarihi: 21.03.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 21.03.2021 01:01

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Birleşme partisi öncesinde son dokunulmazlık oyunlarından ilki için bu akşam Survivor Türkiye’de kıran kırana bir mücadele ortaya kondu. Yarışmacılar, birleşme partisine kalmak için denge tahtasında nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda dengede kalan takım, dokunulmazlığı kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise ada konseyinde bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldı. 20 Mart Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı, ilk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 51. bölüm dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı detayları…

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2021’de yarışmacıların merakla beklediği birleşme partisi 27-28 Mart’ta birçok etkinlikle birlikte kutlanacak. Gönüllüler takımından Aleyna Kalaycıoğlu ve Steven, sembol finalini kazanarak birleşme partisine kalmayı garantilemişti.

MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, haftalık erzak paketi için market oyununda karşı karşıya geldi. Tereyağı, salça, makarna, kuru soğanın olduğu erzağı kazanmak için Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Üçer yarışmacı ile büyük bir küpün parkurda engelleri aşmaya çalıştığı oyunda Gönüllüler rakibi arasındaki farkı açtı. Ve günün sonunda 10-7 skorla market oyununu kazanan Gönüllüler oldu. 

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında 11. haftanın dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Birleşme partisi öncesinde son iki dokunulmazlık oyununda ilkinde yarışmacılar denge tahtasında karşılaştı. Dominik’te heyecan dorukta idi ve denge tahtasında ayakta kalabilen yarışmacılar, takımına sayıyı kazandırdı. Müthiş mücadelede Gönüllüler, oyuna iyi başladı ve skoru 7-2'ye getirdi. Sonra üst üste alınan 4 sayı ile Ünlüler farkı bire indirdi. Gönüllüler takımı, Reşat'ın aldığı sayı ile skoru 8-6 yaptı ve rahat bir nefes aldı. Bu skorda iken iki takımdan en iyi yarışmacılar çıkarıldı. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan 10-7 skorla Gönüllüler oldu. Dokunulmazlık sembolünü ise Reşat aldı.

SURVİVOR 2021’DE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de yarışmacılar gün boyu dokunulmazlık mücadelesi verdi. Müthiş mücadeleyi kaybeden Ünlüler takımı yarışmacıları, ada konseyinde bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldı ve gitmesini istedikleri ismi yazdı. Adı en çok yazılan Gonca, Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA SON OLARAK KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de geçen hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de Gönüllüler takımı kaybetti. Ada oylaması sonucunda Aleyna Çalışkan ve Hanzade eleme adayı oldu. SMS birincisi olan Ayşe, 3. eleme adayı olarak Yunus Emre’yi söyledi. 10. Hafta SMS sıralamasına göre üç isim arasında en az oyu alan Yunus Emre oldu ve Survivor’a veda etti.