Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 6 Şubat Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda bir yenilik vardı ve bu oyuna çok farklı bir heyecan getirdi. 6 Şubat 2021’de Survivor 21. bölümde atışlara ilk gelenin seçim yapabildiği 1. dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadele içinde geçti. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 06.02.2021 23:13
Değiştirme Tarihi: 06.02.2021 23:13
Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 6 Şubat Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor’ın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyunu, iki takım arasında keyifli bir mücadeleye sahne oldu. Ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak istemeyen iki takım, tempolu geçen oyunda dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Günün sonunda Survivor’da 1. Dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu. İşte 6 Şubat 2021 tarihli Survivor 21. bölüm dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımları, dokunulmazlık oyununda seçim avantajı için bayrak yarışına çıktı. Kadınlar ve erkeklerden üçer kişilik ekipler, avantaj oyununda karşı karşıya geldi. Erkeklerde Gönüllüler, kadınlarda Ünlüler kazanınca final atışlarına gidildi. Bu atışları Melis ile Yunus Emre yaptı. Günün başarılı ismi Yunus Emre, isabetli atışları ile takımına avantajı kazandırdı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’nin 21. bölümünde takımlar dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Oyunda atışlara ilk gelen yarışmacı, kum torbası veya halka ile atış arasında seçim yapıyordu. Arkadan gelen ise kalan atışı yapıyordu. Kum torbası ile atışta üç, halka ile atışta ise 2 isabetli atışı yapan takımına sayıyı kazandırıyordu. Bu yeniliği iyi kullanan takım Gönüllüler oldu. Ve rakibi ile farkı açarak 9-2 öne geçti. Ünlüler iki sayı alarak umutlandılar. Fakat Gönüllüler takımı işi şansa bırakmadı. Ve bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

SURVIVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de beşinci haftanın market oyunu kıyasıya bir mücadele içinde geçti. Ünlülerden Çağrı sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamadı. Bu yüzden Gönüllüler takımından Dora oyun dışında bırakıldı. Reşat ise bu parkurun kendini zorlamayacağını belirterek kendi kararıyla market oyununda yer aldı. Market oyununda ırmak üzerine kurulan parkurda takımlar, ikişer oyuncu ile kanoya binerek ilerledi. Yol boyunca topladıkları halka ile finalde çok zor bir atış yaptılar. Oyunda hızlı başlayan ve 3-1 skoru yakalayan Gönüllüleri, Ünlüler yakaladı. Sonrasında ise Gönüllüler tekrar farkı açtı ve skoru 7-3 yaparak oyunu kazandı. Böylece Gönüllüler, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da market oyununu kazanarak haftalık erzak paketini kamplarına götürme başarısı gösterdi.