Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 30 Mayıs Survivor 2021’de 2. dokunulmazlık oyunu kim kazandı?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. 30 Mayıs Pazar Survivor 2021 yeni bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlığın ikinci ayağında karşılaştı. İki takım arasındaki kıyasıya mücadele sonunda kritik ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 23:28
Değiştirme Tarihi: 31.05.2021 01:22

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Adaların birleşmesi öncesinde iki takım kritik dokunulmazlık oyununda karşılaştı. İki takım da dokunulmazlığı çok kazanmak istiyordu. Nefes kesen karşılaşmalar sonrasında dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 30 Mayıs Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Avantaj oyunu için parkura Kırmızı takımdan Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu, Mavi takımdan Poyraz ve Ayşe çıktı. Bayrak yarışını kazanan Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununda seçim avantajını elde etti.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, zorlu parkurda tüm engelleri geçtikten sonra atışlara geldi. Önce kum torbası ile hedefleri vurmaları ve sepetlerin açılmasını gerekiyordu. Sonrasında sepetlere üç basket atışı yapmaya çalıştılar.

Dokunulmazlık oyununa Kırmızı takım iyi başladı ve rakibi ile arasındaki farkı üçe çıkardı. Mavi takım, aldığı sayılar ile 7-6 öne geçmeyi başardı. Çok çekişmeli geçen dokunulmazlık oyununda iki takımın karşılıklı aldığı sayılar ile skorda 8-8 beraberlik geldi.

Dokunulmazlık oyununda Ayşe ile Poyraz’ın aldığı sayılar ile ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu.

SURVİVOR’DA DÜELLOYU KİMLER KAZANDI?

Survivor 2021’de seyirci oyları ile belirlenen eşleşmelerde Batuhan – Poyraz ve Ayşe – Aleyna Kalaycıoğlu düellosu bu akşam oynandı. Ayşe, Aleyna’yı 5-2, Poyraz, Batuhan’ı 5-0 yenerek challenge mücadelesini kazandı.