Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 28 Şubat Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim oldu?

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu sonrasında 2. eleme adayı belli oldu. 28 Şubat Pazar Survivor 37. Bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı dokunulmazlık oyununu kazanan takım, konsey öncesinde rahat bir nefes aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 01.03.2021 00:23
Değiştirme Tarihi: 01.03.2021 00:42

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de yarışmacıların mücadelesi devam ediyor. Survivor’ın sekizinci haftasında ilk dokunulmazlığı Gönüllüler kazanmıştı. Bu akşam, Survivor Türkiye 37. bölümde kıyasıya mücadelenin yaşandığı dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan haftanın 2. Eleme adayı çıktı. İşte Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi detayları…

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde haftanın 2. dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Survivor’ın klasiği olan parkurda dokunulmazlık için kıyasıya mücadele verdi. Dokunulmazlık oyununda takımlardan birer yarışması belirli ağırlıkta sepetleri gerili bir şekilde tutmaya çalıştı. Diğer yarışmacılar ise kum torbalarını rakip takım yarışmacısının sepetine atarak onun direncini kırmaya çalıştı. Nefeslerin tutulduğu oyunda başarılı olan takım ünlüler oldu. Baştan beri üstünlüğünü koruyan Ünlüler takımı, dokunulmazlık oyununu 10-6 kazanmayı başardı.

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler takımı oldu. Toplanan ada konseyinde Gönüllüler takımı yarışmacıları için önce SMS halk oylaması yapıldı. Sonrasında ada oylaması ile Gönüllüler takımının gitme adayı belirlendi. İsmi yazılan Dora, Hanzade ve Aleyna Çalışkan oldu. İsmi en çok yazılan Aleyna Çalışkan, Survivor 2. eleme adayı oldu.