Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 27 Şubat Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu kazanan

Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Yarışmanın en önemli oyunu olan dokunulmazlık oyunu yine müthiş bir mücadele içinde geçti. 27 Şubat Cumartesi günü Survivor 36. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, ilk dokunulmazlığı kazanmak için tüm güçleri ile yarıştı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 1. dokunulmazlık oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2021 23:48
Değiştirme Tarihi: 27.02.2021 23:48
Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 27 Şubat Survivor 2021’de 1. dokunulmazlık oyununu kazanan

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de ilk dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacılar arasında kıran kırana mücadeleler ekrana geldi. Nefes kesen oyunda yarışmacıları en zorlayan kısım atışlardı. Müthiş karşılaşmaların oynandığı dokunulmazlık oyununu kazanan takım, eleme adayı çıkarmaktan kurtuldu. Peki, Survivor 36. Bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 27 Şubat 2021 Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyununa iki takımdan ikişer kadın ve birer erkek yarışmacı belirlendi. Avantaj oyununda atıcılar Batuhan ve Steven idi. Yarışmacıları finalde zorlu bir atış bekliyordu. Sehpaları devirmeden dört sembol devrilmesi gerekiyordu. Sehpaların devrilmesi ile yarışmacılar yeniden dizmek zorunda kaldı. Bu oyunda başarılı olan Gönüllüler takımı, seçim avantajını kazandı.

Gönüllüler takımının yaptığı seçimler sonrasında dokunulmazlık oyunu ilk turunda Ünlüler takımından İsmail Balaban dışarıda kaldı. Oyunda yarışmacıları atışlarda platform çok zorladı. 4 sembolü devirmeleri gereken yarışmacılar, sehpayı devirmesi halinde atış sayılmıyor ve platformun yapılması gerekiyordu. Bu durum ise atışlarda skorun değişmesini sağladı. Gönüllüler, 5-3 geriye düştüğü oyunda atağa geçti ve atışlarda rakiplerine göre daha başarılı oldular. Sonraki yedi oyunu artarda alan Gönüllüler takımı, Survivor 1. Dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam Survivor 2021’de market oyunu, öncekilerden farklı olarak on sayı üzerinden oynandı. Oyunu kazanan takım içinde patates, ekmek, peynir ve yağ olan haftalık erzak paketini alacak. Ayrıca açık artırma oyunu oynayacak.

Market oyunu parkuru su üzerine kurulmuştu. Oyunda iki kişi salı çekerken bir kişi atıcı olmak üzere üç kişi sala biniyordu. Oyunun finalinde puzzle’ı çözen atıcı, iki başarılı halka atışı yapan takımına bir sayı kazandırdı. Oyunda iki takım arasında denge vardı ve skorda bu denge oyun sonuna kadar sürdü. Skor 9-9 olduğu için market oyununu kazanan bayrak yarışı ile belirlendi. Bu oyunda Ünlülerden İlayda – Batuhan, Gönüllülerden Ayşe - Yunus Emre çıktı. Son oyunda Ayşe, başarılı üç halka atışı yaparak Gönüllüler takımına market oyununa kazandırdı.