Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 17 Nisan Survivor 2021’de ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için kapıştı. Survivor Türkiye’nin 17 Nisan Cumartesi günü ekrana gelen 71. bölümünde takımlar ilk olarak market oyununda karşılaştı. Haftalık erzak paketini almak için kıyasıya mücadele veren yarışmacılar, sonrasında dokunulmazlık için kozlarını paylaştı. Tansiyonun yükseldiği dokunulmazlık oyununda İsmail ile Dora arasındaki tartışmayı Acun Ilıcalı araya girerek sonlandırdı. Dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde bir aday belirlemek zorunda kaldı… Peki, bu akşam Survivor’da market oyununu ve dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu? İşte yeni bölüme dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 18.04.2021 00:26
Değiştirme Tarihi: 18.04.2021 01:07

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de çeyrek finale doğru rekabet doruğa çıktı. Survivor Türkiye’de Aleyna Kalaycıoğlu’nun SMS birincisi olduğu ada konseyinde Gönüllüler takımından Hanzade Ofluoğlu yarışmaya veda etti. Bu akşam, Survivor 2021 yarışmacılar, 15. haftanın erzak paketini kazanmak için market oyununda karşı karşıya geldi. Market oyunu sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Çeyrek finale sayılı günlerin kaldığı Survivor’da dokunulmazlık oyunu önemi daha da artırıyor. Yarışmacılar, tüm güçleri ile sahada mücadele etti. Günün sonunda kazanan takım rahat bir nefes alırken kaybeden takımdan bir gitme adayı belirlendi. Peki, Survivor’da ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 17 Nisan Survivor’da market oyununu kim kazandı? Eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da market oyunu, haftalık erzak paketi için takım olarak oynanıyor. Survivor'da ilk defa oynanacak oyun için takımlar market oyununda karşı karşıya geldi. Karşılaşmalar iki etap halinde oynandı. İlk etapta bir atıcı, karşısındaki arkadaşı tutması için sapanlar topları tuttu. Tutucu olan yarışmacı ne kadar top tutarsa atışlar da aynı sayı top ile atılıyordu. Sonrasında atıcı olan yarışmacı karşısındaki dört adet hedefi devirmesi gerekiyordu. Bayrak yarışına kalan oyunda en iyiler mücadelesine Ünlülerden İsmail ve Melis, Gönüllülerden Steven ve Ayşe çıktı. Bayrak yarışında devrilmesi gereken hedef sayısı ise 6 idi. Atıcılar İsmail ile Steven idi. Nefes kesen mücadelede 7-6 skorla market oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MARKET OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Survivor 2021’de market oyununu kazanan takımın alacağı pakette turşu, yeşil mercimek ve salça bulunuyor. Ayrıca iki başına ikişer sosis kazanacaklar.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK HANGİ TAKIMIN OLDU?

Dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımından Sergen - Melis, Gönüllüler takımından Reşat - Aleyna çiflteri parkura çıktı. Kıyasıya mücadele sonrasında dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazanan takım Ünlüler oldu. Dokunulmazlık oyununa sakatlığı süren Poyraz, Berkay, Merve ve Çağrı çıkmadı.

Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Çok çekişmeli geçen mücadelede heyecan doruğa çıktı. Market oyunu sonrasında yarışmacıların karşısına yine ilk defa oynanacak bir parkur çıktı. Yarışmacılar, havuza kurulu parkurda ilk önce dikey ağa tırmanıp halkaları almaları gerekiyor. Sonrasında atış alanına gelip beş labutu halka atışı ile devirmeleri gerekiyordu. Mücadeleye iyi başlayan Gönüllüler takımı oldu. Ve durumu 4-0 yaptı. Sonrasında Ünlülerin atağı geldi ve skoru 5-5 yaptı. Müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği oyunda karşılıklı alınan sayılar ile 8-8'e geldi. En iyiler mücadelesi sonrasında dokunulmazlığı 10-8 skorla Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 2021’DE 15. HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor Türkiye’de ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi kuruldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı olursa erkek ve kadın yarışmacılar arasındaki dengenin korunması için sadece erkek yarışmacılar aday olarak yazılabiliyordu. İsmi yazılanlar Dora, Steven, Poyraz ve Reşat idi. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Dora, haftanın ilk eleme adayı oldu.