Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 11 Ocak Survivor 2021’de 2. Dokunulmazlık oyununu kazanan

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Dokunulmazlık oyunu, Survivor’ın en önemli oyunu olarak sayılıyor. Kaybeden takımın bir eleme adayı çıkaracak olması nedeniyle yarışmacılar daha çok önem veriyor. 11 Ocak 2021 Survivor 3. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? İşte dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 23:39
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 23:39
Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 11 Ocak Survivor 2021’de 2. Dokunulmazlık oyununu kazanan

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma Survivor 2021’de kritik bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Nefeslerin kesildiği dokunulmazlık oyunu, iki takım arasında müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Heyecanla izlenen dokunulmazlık oyunu son anına kadar Ünlüler mi Gönüllüler mi kazanacak belli olmadı. Günün sonunda Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım, ada konseyine rahat bir şekilde çıkacak. Peki, Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte 11 Ocak 2021 Survivor’da 2. dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Bu oyunda üç erkek üç kadın yarışmacı seçildi. İlk önce Gönüllülerden Poyraz, Steven, Yunus Emre’ye karşılık Ünlülerden Barış, İsmail, Batuhan çıktı parkura. Erkeklerde kazanan Ünlüler oldu. Kadınlarda ise Gönüllülerden Aleyna, Sancakay, Sena’ya karşılık Merve, Meryem, Melis çıktı. Bu oyunu da kazanan Ünlüler, dokunulmazlık oyununda seçme avantajını kazandı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda parkur birçok zorlu engelden oluşuyordu. Finalde ise yarışmacıların dizili altı topu verilen çubuklar ile düşürmesi gerekiyordu. Baştan sona çok heyecanlı geçen Survivor 2. dokunulmazlık oyununda nefesler tutulmuş ve yarışmacıların inanılmaz performansları izlendi. Nefes kesen oyun, iki takım arasında gitti geldi. Karşılıklı alınan sayılar, dokunulmazlık oyunu finaline kadar devam etti. Skor 9-8 olduğu zaman ise nefesler tutuldu ve İlayda ile Sena arasındaki mücadele izlendi. Son topa kalan oyunda İlayda, takımına dokunulmazlığı kazandıran atışı yaptı. Böylece 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam oynanan ödül oyunu için nehir üzerine kurulan parkurda yarıştı takımlar. Parkurun başında kanolara oturan yarışmacıları, kendilerini iplerle çekip ilerledi. Bu parkur boyunca halkaları toplayıp parkur sonunda üç halkanın başarılı atış yapması gerekiyordu. Yarışmacılar, bu uzun parkurda kendi ağırlıklarını suda çekerken epey zorlandı. Ödül oyunu için iki takım da beş kadın beş erkek yarışmacı belirledi.