Survivor’da bu akşam ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne oldu? 21 Ocak Survivor 2021’de diskalifiye şoku!

Ekranların en heyecanlı yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı, yarışmacıların sağlığının çok önemli olduğunu söylediği acil durum konseyinde bir yarışmacının sağlık problemleri nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Tanıtımda görülen bu sahne ile ilgili Survivor’da kim diskalifiye olacak merak ediliyordu. 21 Ocak Perşembe Survivor 10. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, gündüz bölümünde nefis bir yemek ödülü için karşı karşıya geldi. Ödül ve Anlat Bakalım oyunu sonrasında toplanan acil durum konseyinde Survivor'a veda etmek zorunda kalan yarışmacının kim olduğu belli oldu. Peki, Survivor’da kim diskalifiye oldu? Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne idi?

Yayınlanma Tarihi: 22.01.2021 00:04
Değiştirme Tarihi: 22.01.2021 00:13

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam gözler ada konseyinde idi. Survivor Türkiye’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki adada kalma mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. 21 Ocak 2021 Survivor 10. bölümde Acun Ilıcalı, acil durum konseyinde yarışmacılara üzücü bir haber verdi. Yarışmacıların sağlığının en önemli şey olduğunu vurgulayan Acun Ilıcalı, yapabilecek bir şey olmadığını söyledi. Sonrasında ise bir yarışmacının sağlık problemi nedeniyle adaya veda etmek zorunda kaldığı açıklandı. Gündüz bölümünde zorlu bir parkurda ödül oyunu için mücadele edecek yarışmacılardan kimin diskalifiye olacağı merak ediliyordu. Peki, kim Survivor’dan diskalifiye edildi? Bu akşam Survivor 2021’de ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül ne oldu?

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam yine kıran kırana bir mücadele yaşandı. Tamamı denizin içine kurulu parkurda yarışmacılar, zipline, denge tahtası gibi birçok engeli aşıp sayıyı takımına kazandırmaya çalıştı. Açlıkla mücadele eden yarışmacılar, verilecek ödül ile biraz da olsun farklı şeyler yiyebilmek için parkurda daha hırslı oldu. Kazanan takıma verilecek 4 adet peynirli poğaça için yarışmacılar, müthiş mücadele verdi. Kıyasıya rekabet içinde geçen oyunda Gönüllüler, oyunun başında farkını ortaya koydu. Çok iyi başladıkları ödül oyununda skoru 7-2'ye getirdi. Oyunun sonrasında ise Gönüllüler, sezonun en farklı galibiyetini aldı. Survivor'da bu akşam 10-3 skorla ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Oyun öncesinde Murat Ceylan, Size iyi gelecek sıcak bir ödül diyerek sepeti açıyor ve yarışmacılar gördükleri ödül karşısında çılgına döndü. Ödül oyununu kazanan takım yarışmacıları dörder peynirli poğaça kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın en eğlenceli Anlat Bakalım oyunu, yine birbirinden eğlenceli sahneleri ile izleyenleri güldürdü. Anlat Bakalım oyununda bir yarışmacı anlatırken diğer yarışmacı kelimeyi tahmin etmeye çalışıyor. Yasaklı kelimeleri kullanmadan kelimeyi karşısındaki arkadaşının bilmesi için uğraş veriyor. Bu sırada ortaya çok komik sahneler çıkıyor. Yarışmacıları ve izleyenleri gülmekten kıran geçiren Anlat Bakalım oyununu 5-3 skorla kazanan Gönüllüler oldu ve birer dilim turta ve kurabiye kazandılar.

KİM DİSKALİFİYE OLDU?

Survivor'da bu akşam acil durum konseyi toplandı ve Acun Ilıcalı, sağlık nedeniyle Cemal Hünal'ın yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Survivor Cemal'i ve yarışmacıları gözyaşları içinde bırakan olayda diskalifiye nedeni Cemal Hünal'ın belindeki ciddi rahatsızlıktan dolayı olduğu açıklandı.

Haber ile ilgili metin girin!.