Survivor’da bu akşam ödül oyununu kim kazandı? 28 Ocak Survivor 2021’de Anlat Bakalım oyunu ödülü ne oldu?

Survivor 2021’de bu akşam ödül oyunu ve Anlat Bakalım oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler Gönüllüler arasındaki mücadele Survivor yeni sezonunda kıyasıya devam ederken son bölümde adaya veda eden isim Ünlüler takımından Bahar oldu. 28 Ocak Perşembe akşamı Survivor yeni bölümde gündüz kısmında iki takım, uzun ve yorucu bir parkurda verilen ödülü kazanmaya çalıştı. Akşam kısmında ise Anlat Bakalım oyunu ile eğlendi ve stres attı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? İki oyunun ödülü ne oldu? İşte merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2021 00:37
Değiştirme Tarihi: 29.01.2021 01:12

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam 15. bölüm ekrana geldi. Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında mücadele önce ödül oyunu ile devam etti. Ödül oyununda yarışmacıları, uzun ve görkemli bir parkur bekliyordu. Oyun sırasında başlayan yağmur ise oyundaki rekabeti ve heyecanı artırdı. Ödül oyunu sonrasında ise Survivor’ın en eğlenceli oyunu Anlat Bakalım oynandı. Yarışmacıların arkadaşlarına kelimeyi tahmin etmeleri için verdiği örnekler izleyenleri güldürdü. Oyunlar öncesinde açıklanacak ödüller ise yarışmacıları yine çok sevindirdi ve oyundaki mücadeleyi artırdı. Peki, 28 Ocak 2021 Survivor 15. bölümde ödül oyunu ve Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? Ödüller ne oldu? Yeni bölüme dair merak edilenler haberimizde.

KAPTANLAR DEĞİŞMEDİ!

Survivor'da bu sezon uygulanan ve her hafta belirlenen kaptanların seçimi bu akşam ödül oyunu öncesinde yapıldı. Bundan önceki iki haftada Ünlüler takımı kaptanı Barış, Gönüllüler takımı Reşat seçilmişti. Bu akşam yapılan takım içi oylamada Reşat ile Barış, yine takım kaptanları seçildi.

AVANTAJ OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021'de takımlar, ödül oyunu öncesinde avantaj oyununa çıktı. İki takımdan üçer kadın ve erkek yarışmacılar parkurda karşılaştı. Yine çok heyecanlı geçen bayrak yarışında kadınlarda ve erkeklerde kazanan Gönüllüler takımı avantaj oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ödül oyunu yine nefes kesti. Ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, çok uzun bir parkurda karşı karşıya geldi. Ödülü kazanmak için yarışmacılar, performanslarını sonuna kadar çıkardı, tüm güçlerini ortaya koydu. Böylece ortaya çok heyecanlı, mücadele dolu ve baştan sona kadar başa baş bir ödül oyunu ekran geldi. Skor 8-8 olunca iki takımın en iyi kadın ve erkek yarışmacıları parkura çıktı. Ünlülerde Sergen - Melis, Gönüllülerde Ayşe - Poyraz ikilisi çıktı. Ayşe - Melis karşılaşmasında kazanan Ayşe olunca Gönüllüler 9-8 öne geçti. Son oyunda ise Poyraz ile Sergen karşılaştı. Yarışmanın iki hızlı yarışmacısı parkurda rüzgar gibi esti. Fakat atışlarda daha başarılı olan Poyraz, Gönüllüler takımına ödül oyununu kazandırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NE İDİ?

Survivor 2021 yeni bölümde oyun öncesinde kazanan takımın alacağı ödül Murat Ceylan tarafından açıkladı. Ödül oyununu kazanan takımın yarışmacıları köfte ekmek ve yanında Coca Cola alacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR 2021’DE ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın sevilen oyunu Anlat Bakalım’da bu gece yine birbirinden komik sahneler ekrana geldi. Aynı takımdan bir anlatıcı bir de tahmin edici iki kişi arasında yaşanacaklar izleyenleri güldürdü. Arkadaşına verilen kelimeyi tahmin etmesi için benzetmeler kullandı, sorular sordu. Bu sırada ortaya eğlenceli anlar çıktı. Survivor 15. bölümde Anlat Bakalım oyununu kazanan takımı son yarışmacılar belirledi. İsmail - Batuhan ikilisi 4 kelime bilirken Dora - Hanzade ikilisi beş kelime bildi. Böylece Gönüllüler takımı, 5-4 skorla Anlat Bakalım oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANLAT BAKALIM ÖDÜLÜ NE OLACAK?

Oyun öncesinde keyifli bir ödül yarışmacıları heyecanlandırdı. Anlat Bakalım oyun ödülü ise tuzlu kurabiye oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA EN SON KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye’nin son bölümünde takımlar, ilk iletişim oyunu sonrasında ada konseyinde bir araya geldiler. Eleme konseyinde ilk olarak SMS birincileri açıklandı. Gönüllülerden Poyraz, Duygu’yu eleme potasına gönderdi. Ünlülerden İsmail’in tercihi ise Bahar’dan yana oldu. Bu haftanın eleme adayları Aleyna, İlayda, Duygu ve Bahar oldu. Bu dört eleme adayı arasında rakiplerine göre daha az SMS oyu alan Bahar, Survivor’a geldiğinden 9 gün sonra veda etmek zorunda kaldı.