Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2021’de 2. eleme adayı kim seçildi?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu merak ediliyordu. Survivor 2021’de müthiş bir mücadeleye sahne olan ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. 25 Nisan Survivor yeni bölümde Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde İsmail ve Sergen gerginliği bir kez daha işlendi. Sonrasında yapılan ada oylamasında en çok ismi yazılan haftanın 2. eleme adayı oldu. Peki, bu akşam Survivor’da eleme adayı kim seçildi?

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2021 00:19
Değiştirme Tarihi: 26.04.2021 00:45

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de 2. eleme adayı belli oldu. 25 Nisan Pazar Survivor yeni bölümde iki takım, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde yine tartışmalar yaşandı. Son olarak ada oylaması yapan yarışmacılar arasında ismi en çok yazılan kişi, potaya giren ikinci isim oldu. Peki, Survivor’da bu akşam eleme aday kim oldu?

SURVİVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde eleme adayını belirlemek için oylama yapıldı. Oylamada yazılan isimler Batuhan, İsmail ve İlayda oldu. Açılan oylarda adı en çok yazılan İlayda, haftanın 2. eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için kıran kırana bir mücadeleye girişti. Gönüllüler takımının 5-0 öne geçtiği oyunda Ünlüler takımı geriden gelerek skoru 7-7’ye getirmeyi başardı. Fakat sonraki üç oyunda sayıyı alan Gönüllüler takımı oldu. Böylece 10-7 skorla dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler takımı oldu.