Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? 4 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Sevilen yarışma Survivor 2021’de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Olaylı ve tartışmalı geçen ada konseyi sonrasında Ünlüler takımından iki eleme adayı birden çıkmıştı. Survivor Türkiye’nin 4 Nisan Pazar yeni bölümünde takımlar, haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar, çamur parkurunda dokunulmazlık için kıyasıya mücadele verdi. Devamında toplanan ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden takımdan eleme adayı belirlendi. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2021 00:39
Değiştirme Tarihi: 05.04.2021 01:09

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan ve ilgiyle takip edilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümü merakla bekleniyordu. Survivor son bölümü kıyasıya mücadeleye sahne olmuş, market oyunu ve dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Sonrasında tansiyonun iyice yükseldiği, sezonun en tartışmalı ada konseyi toplandı. Yapılan oylamada ise iki isim birden eleme potasına girdi. Bu akşam, 4 Nisan Pazar günü Survivor 62. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Sonucu şimdiden merak edilen oyunda çamur parkurunda yarışmacılar arasında rekabet çok çekişmeli geçti. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan çıkacak eleme adayı da oldukça merak ediliyordu. Peki, Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

13. HAFTANIN 1. VE 2. ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor son bölümde ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-6 kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde oylama yaptı. Oylamada kadın ve erkek yarışmacılar arasındaki farkı korumak nedeniyle sadece erkek yarışmacıların isimleri yazılabilmişti. Beş erkek yarışmacı arasında İsmail 3, Doğan 3 ve Batuhan 2 kere isimleri yazıldı. Böylece haftanın 1. ve 2. eleme adayı İsmail ve Doğan oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da 2. dokunulmazlık oyununda seçim yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. Bu oyuna Ünlülerden İsmail, Merve ikilisine karşılık Gönüllülerden Steven ve Aleyna Çalışkan ikilisi parkura çıktı. Steven, fark açtığı ve avantajlı olarak geldiği oyunda 10 sembolü düşürerek avantajı Gönüllüler takımına kazandırdı.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de yine heyecan ve mücadele dolu bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bu akşam, Ünlüler ile Gönüllüler takımı, çamur parkurunda tüm güçleriyle dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Kritik dokunulmazlığı kazanmak isteyen iki takımın mücadelesi nefesleri kesti. Baştan sona kadar heyecan ve mücadele dolu dokunulmazlık oyunu, tamamen çamur dolu bir parkurda gerçekleşti. Yarışmacıları çok zorlayan, nefes nefese bırakan dokunulmazlık oyununda mükemmel karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda bu müthiş mücadeleyi 10-8 skorla Gönüllüler kazandı. Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de bu akşam eleme adayı kim olacak merak ediliyordu. Dokunulmazlığı Ünlüler bir kez daha kaybettiği için sadece erkek yarışmacıların isimleri yazılması nedeniyle üç yarışmacı için oylama yapıldı. Batuhan, Çağrı ve Sergen için ada oylaması yapıldı. İsmi en çok çıkan ve eleme potasına giren Sergen ve Batuhan birlikte eleme adayı oldu. Oyların dağılımı ise şöyle; 3 Sergen, 3 Batuhan, 2 Çağrı. Böylece Ünlüler takımından dört erkek yarışmacı potaya girmiş oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.