Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 7 Şubat Pazar Survivor 2021 2. dokunulmazlık oyununu kazanan

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2021’de ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye’de yarışmacılar, parkurda sembolleri bir taraftan diğer tarafa taşımaya çalıştı. Bu oyunda iki arkadaşı da yarışmacıya yardım ediyordu. Uyum sorunu çok yaşanan bu oyunda mekanizmayı çözen takım, dokunulmazlığı da kazandı. Peki, 7 Şubat Survivor 2021’de dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 07.02.2021 23:14
Değiştirme Tarihi: 08.02.2021 00:14

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. 2. dokunulmazlık oyunu, Survivor’ın bilinen parkurunda oynandı. Yatay olarak ortada yarışmacıya iplerle yön veren iki arkadaşıyla sembolleri bir taraftan diğer tarafa taşımaya çalıştı. 7 Şubat Pazar günü Survivor’ın 22. Bölümünde dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. İşte Survivor ikinci dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan avantaj oyununda değişiklik yapılmış ve avantaj oyunu farklı bir oyun olarak oynanacaktı. Bu akşam yine denge üzerine kurulu oyunda yarışmacılar, ayaklarına bağlı mekanizmayı dengede tutarken komutlarla üzerine tahtaları yerleştiriyordu. Hem erkeklerde hem de kadınlarda oyunu kazanan Gönüllüler, seçim avantajını kazanmış oldu.

SURVİVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Nefeslerin kesildiği oyunda erkekler 10 sembolü, kadınlar 8 sembolü bir taraftan diğer tarafa yerleştirmeye çalıştı. Ortadaki yarışmacının başarısı, diğer iki arkadaşının uyumuna bağlıydı. Müthiş karşılaşmaların ekrana geldiği dokunulmazlık oyununda skor 8-8 oldu. En iyi kadın ve erkek yarışmacıların seçildiği bu anda Hanzade, Melis’i yenerek 9-8 yaptı. Batuhan ise Dora karşısında son anda aldığı sayı ile skoru 9-9 yaptı. Ve oyun bayrak yarışına kaldı.

Bayrak yarışında Ünlülerden Öykü ile Sergen, Gönüllülerde Aleyna Çalışkan ve Steven çıktı. İlk olarak kadın yarışmacılar çıktı parkura. Kadınlarda Öykü, Aleyna’yı 8-5 yendi. Bu durumda erkeklerde Gönüllüler 3 sembol geriden başlaması gerekiyordu. Bu avantajı iyi kullanan Ünlüler, ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.