Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 7 Haziran Survivor 2021’de 3. bireysel dokunulmazlık oyunu

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021, adım adım finale doğru gidiyor. Heyecan ve mücadelenin arttığı bu dönemde bireysel dokunulmazlık oyunlarında müthiş rekabet yaşanıyor. Survivor’ın 7 Haziran Pazartesi bölümünde 3. bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları, dokunulmazlığı kazanmak için kıran kırana mücadele etti. Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan isim, ayrıca müthiş bir ödülün de sahibi oldu. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Ödül neydi? Survivor 113. bölümde oynanan 3. bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 07.06.2021 23:37
Değiştirme Tarihi: 08.06.2021 00:13

TV8’in en çok izlenen yarışması Survivor 2021’de final mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor Türkiye’de dokunulmazlığın üçüncü ayağında karşı karşıya gelen yarışmacılar, bireysel olarak performans sergiledi ve rakiplerini yenmeye çalıştı. 7 Haziran Survivor 2021’de Mavi takım ile Kırmızı takım yarışmacıları, dokunulmazlık ile birlikte verilen müthiş villa ödülünü kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdiler. Günün sonunda dokunulmazlık sembolünü alan isim, seçtiği arkadaşları ile ödülün keyfini çıkardı. İşte Survivor 2021 yeni bölüm 3. bireysel dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan isim, yanında üç arkadaşını da götürebilecek. Sürat motorları ile alınan yarışmacılar, süper lüks villaya götürülecek. Villada ise fütüristik bir parti 2050’ler partisine katılacak, nefis bir akşam yemeği güzel bir müzik eşlik edecek.

SIRALAMA NASIL OLUŞTU?

Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlık oyunu, sıralama turu ile başladı. 1. İsmail, 2. Poyraz, 3. Berkay, 4. Ayşe, 5. Aleyna, 6. Dora, 7. Batuhan, 8. Steven şeklinde sıralama oluştu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, omuzlarında taşıdıkları mekanizma ve üstündeki labutu devirmeden engelleri aşmaya çalıştı. Finalde ise çember üzerindeki boş olan renklere, aynı renkte çubukları taktıktan sonra iki başarılı halk atışı yapmak için çabaladılar. Sıralama turu sonrasında eşleşmeler şöyle oldu; İsmail – Steven, Berkay – Dora, Aleyna – Ayşe, Batuhan – Poyraz.

İlk turda İsmail, Steven’ı 3-2, Berkay, Dora’yı 3-2, Ayşe, Aleyna’yı 3-1, Poyraz, Batuhan’ı 3-1 yenerek yarı finale çıktı. Yarı finalde ise İsmail ile Ayşe ve Berkay ile Poyraz eşleşti.

Dokunulmazlık oyunu finaline kalan isimler Berkay ile İsmail oldu. İkili arasındaki mücadeleyi 5-1 İsmail Balaban kazandı. Ve son dokunulmazlığı kazanan isim İsmail oldu.