Survivor’da basket maçını kim kazandı? 5 Nisan Survivor 2021 – Acun Medya basketbol derbisini kazanan takım

Survivor’da basketbol derbisini kazanan takım belli oldu. Bu akşam Survivor 2021 – Acun Medya kozlarını basketbol maçında paylaştı. Oyuna konuk olarak katılan eski NBA oyuncusu Marko Jaric, büyük heyecan uyandırdı. Çok çekişmeli geçen mücadeleden galip ayrılan takımı tutan yarışmacılar, güzel bir ödül kazandı. Peki, bu akşam Survivor’da basketbol maçını kim kazandı? Survivor 2021 – Acun Medya basketbol derbisi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2021 00:48
Değiştirme Tarihi: 06.04.2021 00:48
Survivor’da basket maçını kim kazandı? 5 Nisan Survivor 2021 – Acun Medya basketbol derbisini kazanan takım

Survivor 2021’de bu akşam müthiş bir basketbol derbisi ekrana geldi. Acun Medya ile Survivor 2021 yarışmacıları arasında oynanan basket maçının çok özel bir konuğu vardı. Eski NBA oyuncusu Marko Jaric, tecrübesiyle oyunda farkını ortaya koydu. 5 Nisan Pazartesi Survivor 63. Bölümde oynanan basket maçında yaşananlar…

BASKET DERBİSİ ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam oynanan basket maçını kazanan ve kazanan takımı tutan yarışmacılar, büyük bir dilim cheesecake yiyecek. Survivor 2021 takımını tutanlar sadece Reşat ve Poyraz oldu. Diğer yarışmacılar, Acun Medya’yı tuttu.

SURVİVOR 201 – ACUN MEDYA BASKETBOL DERBİSİNİ KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de bu akşam müthiş bir basketbol maçı ekrana geldi. Survivor 2021 – Acun Medya arasında oynanan basket derbisinde heyecan doruktaydı. Poyraz’ın sakatlığı nedeniyle yer almadığı oyunda Merve Aydın ve Çağrı skora etkisi büyüktü. Maçın özel konuğu olan Marko Jaric ise tecrübesiyle maçta klasını konuşturdu. Dört çeyrek üzerinden oynanan oyunda tempo son derece yüksekti. Oyunun normal süresi 33-33 bitti. Uzatmalarda tempo ve mücadele iyice arttı. Kıyasıya mücadeleyi kazanan 39-38 Acun Medya oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bir ilk olan ödül oyunu mücadelesi nefesleri kesti. Ödül oyunu ilk üç karşılaşmasında parkura ikişer oyuncu çıktı. Bir karşılaşmada iki sayının kazanabilmesi ile ödül oyunu Survivor’da bir ilk oldu. Müthiş bir heyecan içinde geçen oyunda 10-7 skorla kazanan takım Ünlüler oldu. Oyun sonrasında Ünlüler takımı, bir tekneyle güzel bir sahil restoranında nefis bir akşam yemeği yediler. Sonrasında ise soğuk kahve ve brownie’nin keyfini çıkardı.