Survivor’da avantaj oyununu kim kazandı? 31 Ocak Survivor 2021’de avantajı kazanan Ünlüler mi Gönüllüler mi?

Survivor 2021’de bu akşam önemli bir avantaj oyunu ekrana geldi. Survivor son bölümde Acun Ilıcalı, ikinci dokunulmazlık oyununa dair değişikliği açıklamıştı. Buna göre 2. Dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanacak avantaj oyunu farklı bir oyun olarak oynanacak. Kazanan takım ise seçim avantajını kazanacaktı. Peki, bu akşam avantaj oyununu kim kazandı? 31 Ocak Survivor 2021’de avantaj Ünlülerin mi Gönüllülerin mi oldu?

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 20:55
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 20:55
Survivor’da avantaj oyununu kim kazandı? 31 Ocak Survivor 2021’de avantajı kazanan Ünlüler mi Gönüllüler mi?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam farklı bir avantaj oyunu ekrana geldi. Son ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklanan değişikliğe göre dokunulmazlık oyunu öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler değişik bir avantaj oyunu oynandı. 31 Ocak Pazar akşamı ekrana gelen Survivor’ın 17. bölümünde avantaj oyununu kazanan takım, dokunulmazlık oyununda seçim şansını yakaladı. İşte Survivor yeni bölümde oynanan avantaj oyununa dair detaylar…

SURVİVOR’DA AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de avantaj oyunu, öncesinde oynanan oyunla aynı parkurda oynanıyordu. Aynı parkur üzerinde erkek – kadın yarışmacılardan üçer kişi seçilerek bayrak yarışı şeklinde yapılıyordu. Erkekler ve kadınlar arasında oynanan bayrak yarışında 2 puanı elde eden takım avantajı kazanıyordu. Bu akşam ise dokunulmazlık oyunundan ve farklı parkurda oynandı. Oyunda Gönüllüler takımından Emin sakatlığı yüzünden yer alamayacağı için Ünlüler takımı da Hayrettin’i dışarıda bıraktı.

Survivor avantaj oyununda yarışmacılar, ellerinde taşıdıkları bir platform üzerindeki topu dengede tutmaya çalışıyordu. Bunun yanında yarışmacılar, Murat Ceylan’ın komutuyla hareket ediyordu. İlk topu düşüren Poyraz oldu, onu Dora takip etti. Ünlüler takımından ilk veda eden Çağrı oldu. Devamında Steven topu düşürdü. İsmail ve Sergen’in Yunus Emre’nin topu düşürmesi sonrasında sona kalan üç yarışmacı Reşat ve Barış kaldı.

Yarışmacılar, elleri ileride platformu taşırken epey zorlandı. Ellerinin titremesine engel olamayan yarışmacılar, tek tek oyunu kaybetti. Son olarak kaptanların kaldığı oyunda ilk ayrılan Barış olunca erkeklerde avantaj oyununu Gönüllüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kadınlarda ise ilk veda eden Ünlülerden İlayda oldu. Yine Murat Ceylan yarışmacılara direktif verdi. Buna göre hareket eden kadın yarışmacılar, erkek yarışmacılar gibi ellerini ileri uzattıkları zaman oldu. İlayda’dan sonra ayrılan Ayşe oldu. Üçüncü ayrılan Hanzade oldu. Son olarak Gönüllülerde kalan Duygu da topu düşürünce kadınlarda kazanan ise Ünlüler oldu. Böylece oyun finale kaldı. İki takım birer yarışmacı seçti. Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Reşat çıktı. Fakat iki top taşımaları gerekiyordu. Ve bir topu düşüren kaybedecekti. Oyunun başında topu düşüren Reşat olunca avantaj oyununu kazanan Ünlüler oldu.